به گزارش افکارنیوز،

شرایط پرسپولیس برای دیدار با الهلال عربستان اصلا ایده آل نیست، اگر چه این تیم با زدن چهار گل به پدیده و گرفتن جشن قهرمانی نشان داد که از روحیه فوق العاده ای برخوردار است اما واقعیت این است که از نظر فنی مشکلات ویژه ای دارد چرا که سید جلال حسینی و سروش رفیعی برای این مهم ترین دیدار فصل پرسپولیس محروم هستند و محمد انصاری هم مصدوم است و ممکن است اصلا به این دیدار نرسد.

حتی اگر محمد انصاری به این دیدار برسد هم نبود سروش رفیعی و به ویژه سید جلال حسینی که جانشین ندارند برانکو را سر درگم خواهد کرد، او این روزها در حال حل کردن معادلات است و هنوز نمی داند که باید ماهینی را در این پست به جای سید جلال به میدان بفرستد یا از بازیکن دیگری در این پست استفاده کند.

برانکو تقریبا از همان ابتدای فصل بازیکن جانشین برای محمد انصاری و سید جلال را در تیمش نداشت و در روزهای زیادی به دنبال حل کردن این معادله بود و البته به نظر می رسد تا کنون موفق به حل این موضوع به طور کامل نشده است.

با این وجود امیدواریم پرسپولیس  بتواند با پیروزی برابر الهلال عربستان راه صعود خود را تا حدودی هموار کند و در کورس صعود باقی بماند وگرنه شیرینی قهرمانی را هم تا حد زیادی در کام هواداران این تیم تلخ خواهد کرد.