به گزارش افکارنیوز،
حضور پژمان منتظری و مجتبی جباری در اردوی استقلال پیش از بازی با التعاون عربستان در قطر ناخودآگاه این شایعه را به وجود آورد که 2 ستاره ایرانی الاهلی به جمع آبی‌ها باز خواهند گشت!

اتفاقات جالب و خنده‌داری هم در این اردو افتاد، از جمله آنکه برخی بازیکنان باتجربه از پژمان و مجتبی خواستند تا به استقلال برگردند و منتظری هم به شوخی جواب داد: «استقلال که بازیکن دارد و ما را نمی‌خواهد!»

آن روز یکی از بزرگان استقلال که رابطه صمیمانه‌ای هم با پژمان منتظری دارد، شوخی جالبی کرد و در جمع آبی‌پوشان با صدای بلند گفت: «بابا! این پژمان تا جیب شیخ قطری را حسابی خالی نکند به ایران برنمی‌گردد و...!»

در این راستا شنیدیم استقلالی‌ها تمایل چندانی به بازگرداندن مجتبی جباری ندارند اما بدشان نمی‌آمد پژمان منتظری را دوباره آبی‌پوش ببینند. این وسط یک مشکل کوچک وجود دارد؛ الاهلی قطر حاضر است مبلغ 700 هزار دلار سر وقت و نقد به مدافع ملی‌پوش ایرانی خود بپردازد که با پاداش برد و... به 800 یا 850 هزار دلار هم می‌رسد.

این در حالی است که استقلال تهران قادر نیست چنین پولی را به پژمان منتظری بپردازد. تجربه نشان داده که برخی بازیکنان پول خود را به موقع می‌خواهند و پژمان هم بازیکن خاصی است.

بدین ترتیب بازگرداندن منتظری به استقلال آن هم با وجود مشکلات مالی کار دشواری است و بعید می‌دانیم چنین پولی فراهم شود.

به نظر می‌رسد علیرضا منصوریان باید به فکر حفظ همین بازیکنان فعلی برای خط دفاع خود باشد آن هم در حالی که قرارداد اغلب آنان به پایان می‌رسد.

لئوناردو پادوانی بعد از بازی رفت و برگشت آبی‌ها مقابل العین امارات آزاد می‌شود و شنیدیم یکی، دو پیشنهاد داخلی و خارجی هم دارد.

سیدمجید حسینی، مدافع جوان استقلال هم چنین وضعیتی دارد و پس از پایان بازی با تیم اماراتی می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی ‌خواست ملحق شود.

رابسون جان‌واریو هم به عنوان بازیکن قرضی در استقلال توپ زد و مذاکرات با مدیر برنامه‌های این مدافع برزیلی در جریان است و هنوز معلوم نیست او در این تیم بماند یا جدا شود!

اگر سرمربی استقلال تهران هرچه زودتر فکری به حال خط دفاع خود نکند و کماکان در اندیشه بازگرداندن پژمان منتظری باشد، به مشکل خواهد خورد. این مدافع ملی‌پوش دوست دارد در قطر بماند و با الاهلی تمدید کند بنابراین دل بستن به گزینه‌ای گران‌قیمت و علاقه‌مند به بازی در حاشیه خلیج ‌فارس چندان منطقی نیست. البته تا نظر علیرضا منصوریان چه باشد؟!