به گزارش افکارنیوز،

مهدی رحمتی  در مورد حضور در استقلال؛ رابطه اش با جباری و دربی آلمان صحبت های جالبی به زبان آورد که در ادامه آن را می خوانید:

در مورد حضور جباری در استقلال صحبت کن.
خوبی مجتبی این است که هر مشکلی را به خود آدم می‌گوید. دوستی ما با هم خیلی قدیمی است. سال آخر که با خسرو و پژمان و ..‌ کنار هم بودیم، نتایج خوبی هم گرفتیم. بودن ما کنار هم یادآور خاطرات خوبی است. این حواشی هم که در این یکی دو روز درباره‌اش حرف می‌زنند و به کاپیتانی تیم برمی‌گردد واقعیت ندارد.
در مورد ملاقات با جباری در قطر صحبت کن.
ما فوتبالیست‌ها از زیر و بم و حال و روز هم خبر داریم. در قطر که همدیگر را دیدیم به مجتبی گفتم حق تو برگشتن است.
بعد از جدایی جباری این صحبت ها به وجود آمد که تعصبی به تیم ندارد. نظر تو در این باره چیست؟
در زمان پرویز مظلومی وقتی در پلی‌‎آف آسیا بودیم جباری مصدومیتی جزیی داشت. باید عمل می‌کرد ولی دو هفته فیزیوتراپی کرد که به آن بازی برسد. بازی کرد و یک سال دور ماند. هیچ بازیکنی چنین کاری نمی‌کند. بازیکنانی بوده‌اند که برای منافع‌شان و پول بازی می‌کنند اما مجتبی اینطور نیست.
در مورد دربی که قرار است در آلمان برگزار شود صحبت کن.
همه تیم‌های بزرگ در پیش فصل با هم بازی می‌کنند و حساسیتی هم نیست. اگر بازی را حساس نکنیم شاید اسپانسر بتواند بیشتر بازی بگذارد و بیشتر درآمدزایی بکند.
برای فصل جدید از هواداران استقلال چه توقعی داری؟
از هوادارای فهیم‌مان خواهش می‌کنم با تدبیر درباره تیم و باشگاه و بازیکنان و اتفاقات عمل کنند. آنها علاقه زیادی به تیم دارند و با برد و باخت تیم زندگی می‌کنند و با تدبیر بیشتر و اگاهی بیشتر تصمیم بگیرند و نظر بدهند و راحت بی‌احترامی نکنند. چه به ما چه به تیم مقابل. بازیکنان از این بی‌احترامی‌ها ناراحتند. در کمال احترام کری خواندن خیلی قشنگ‌تر است. پارسال هواداران صبور بودند و امیدوارم امسال بتوانیم از ابتدا با قدرت شروع کنیم.