به گزارش افکارنیوز،

کنعانی‌زادگان درخصوص پیوستن به تیم فوتبال سایپا و انتخاب این تیم برای فصل جدید لیگ برتر می‌گوید: من سعی کردم یک تیم بدون حاشیه را انتخاب کنم و جایی باشم که آرامش داشته باشم. یک فصل پرفرازونشیب را پشت‌سر گذاشتم و مصدومیت بدی گریبانگیر من شد. در ابتدای فصل گذشته هم تصمیم اشتباهی گرفتم و اشتباهاتی هم در برخی مسائل دیگر داشتم. با این حال دیگر زیاد به گذشته فکر نمی‌کنم و خوشحالم به تیمی آمدم که حاشیه ندارد و سایپا بهترین انتخاب من بود.

او ادامه می‌دهد: من در پرسپولیس با دایی کار کرده بودم و از این مربی شناخت کافی داشتم. آن زمان به فوتبال پرتغال ترانسفر شدم و اگر دایی اجازه نمی‌داد که جدا شوم شاید الان شرایط فوتبالی و همچنین زندگی من طور دیگری بود. الان خوشحالم که دوباره شاگرد آقای گل جهان هستم و می‌توانم خیلی چیزها از او یاد بگیرم.

مدافع سایپا می‌افزاید: من با دایی قبل از آمدن به سایپا صحبت کردم و گفتم که مسائل مالی برایم اهمیت ندارد و می‌خواهم به‌خاطر شما به سایپا بیایم. شک نکنید که در فصل جدید هم با جان و دل برای دایی و سایپا بازی خواهم کرد و می‌خواهم بهترین عملکرد را داشته باشم.

کنعانی‌زادگان درمورد اینکه آیا می‌تواند در فصل جاری در تیم ملی هم به هدف‌هایش برسد، می‌گوید: من به سایپا آمدم تا از طریق بازی کردن در این تیم و کار کردن با علی دایی به ترکیب ثابت تیم ملی برسم. من این شانس را داشتم که به اروپا هم بروم و از یک تیم در کشور کرواسی که پارسال ششم شده بود پیشنهاد بسیار خوبی داشتم. سرمربی این تیم از لحاظ فنی به من اعتقاد داشت، ولی مدیرعامل این باشگاه اسرائیلی بود و مشکلاتی ایجاد شده که درنهایت به اروپا نرفتم.

کنعانی‌زادگان می‌گوید: قسمت این بود که سایپا را انتخاب کنم و از این انتخاب بسیار راضی هستم. تمام فکر من این است که در فصل جدید بهترین عملکرد را داشته باشم و بتوانم به ترکیب ثابت تیم ملی برسم. من دوست دارم در تیم ملی فیکس بازی کنم، هرچند که می‌دانم کار سختی دارم. با این حال نهایت تلاشم را انجام خواهم داد تا بتوانم بهترین عملکرد را در لیگ برتر داشته و در تیم ملی هم جایگاه خوبی داشته باشم.