به گزارش افکارنیوز،
سرپرست قدیمی پرسپولیس ارتباط بسیار خوبی با مهدی طارمی داشته و بسیار صمیمی است. خوردبین همیشه سر به ‌سر طارمی و همین ‌طور محسن مسلمان گذاشته و به قول معروف با این دو شوخی دارد.

 دقایقی با محمود خوردبین در این رابطه صحبت کردیم.

* طارمی هم بالاخره ماندنی شد؟

بله، از قبل هم به او گفته بودم که بماند بهتر است. مهدی فوتبالیست خوبی است که در پرسپولیس به شدت تأثیرگذار است.

* در این مدتی که تصمیم به جدایی گرفته بود،‌ با او حرف نزدید؟

من با خود مهدی صحبت کردم و به او گفتم بماند. به هر حال بهتر است او یک سال دیگر در پرسپولیس بماند. من معتقدم او می‌تواند به قهرمانی پرسپولیس کمک کند.

* حتی در آسیا؟

چرا که نه؟! مهدی می‌تواند به قهرمانی پرسپولیس حتی در لیگ قهرمانان آسیا کمک کند و خودش هم آقای گل و مرد سال آسیا شود البته از سایر مهاجمان پرسپولیس هم نباید غافل شد.

* گادوین منشا را چطور دیدید؟

یک مهاجم جنگنده و قدرتی که شم گلزنی بالایی هم دارد؛ علی علیپور را هم فراموش نکنید. علی دیگر یک جوان کم‌تجربه نیست و می‌تواند در لیگ هفدهم درخشان ظاهر شود و به نظرم با بازگشت مهدی طارمی و حضور منشا و علیپور خط حمله پرسپولیس واقعاً ترسناک شد!

* بسیار خوب، شرایط اردوی اوکراین چگونه است؟

همه چیز خوب است. کمپ کیف امکانات لازم از قبیل زمین تمرین مناسب، غذا و... را داراست و همه چیز برای برگزاری یک اردوی خوب وجود دارد.

* پس کمبودی ندارید؟

نه، خدا را شکر روزی دو جلسه تمرین می‌کنیم البته امروز (سه‌شنبه) تعطیل هستیم.

* دو بازی تدارکاتی پرسپولیس چطور بود؟

اولی را 4 گل زدیم و در دومی مقابل آرسنال اوکراین به تساوی رسیدیم. تیم آرسنال واقعاً گردن‌کلفت بود، هر چند گلر آنها هم فوق‌العاده ظاهر شد و موقعیت‌های خوبی از ما گرفت.

* با توجه به تجربه‌ای که دارید، پرسپولیس جدید را در بازی‌های تدارکاتی چگونه ارزیابی می‌کنید؟

ما خیلی دچار تغییر نشدیم. فقط سروش از جمع پرسپولیس جدا شد و اسکلت تیم تقریباً حفظ شده است. بازیکنانی هم خریدیم که به درد تیم می‌خورند و همه این موارد امیدوارکننده است.

* ولی تکرار قهرمانی از قهرمانی سخت‌تر است؛ قبول دارید؟

صددرصد اما بچه‌های ما با تمام وجود تمرین می‌کنند و درک خوبی از این مسائل دارند. برانکو هم قبل از هر تمرین صحبت‌های لازم را انجام داده و مسائلی را یادآوری می‌کند.

* شهرآورد آلمان را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟

شهرآورد قابل پیش‌بینی نیست ولی عزم بچه‌های ما برای ارائه یک بازی خوب و تماشاگرپسند جزم است. ان‌شاءا... مسابقه خوب و زیبایی شود و در نهایت هم پرسپولیس ببرد!