به گزارش افکارنیوز،
فرشاد احمدزاده را به خاطر پای چپش می‌شناسیم که با همین پا توانسته دریبل‌ها و شوت‌های خوبی را به نمایش بگذارد اما در بازی با نفت تهران و روی پاس زیبای مهدی طارمی شماره 10 موفق شد با پای راست هم گل بزند تا ثابت کند روی پای غیرتخصصی‌اش خیلی کار کرده است.

 در حالی با احمدزاده گپ زدیم که مشغول گریم برای سریال محکومین بود. سریالی که علی انصاریان هم در آن حضور دارد و...

* سلام. کجایی؟

در حال گریم شدن هستم. باید لحظاتی دیگر جلوی دوربین بروم. ضبط داریم!

* همین سریال محکومین که علی انصاریان هم در آن حضور دارد؟

بله، علی‌آقا انصاریان که واقعاً سلطان است! با علی‌آقا درباره فوتبال، پرسپولیس و خیلی چیزهای دیگر گپ می‌زنیم و خوشحالم می‌توانم از تجربه ایشان استفاده کنم.

* بسیار خب، از شادی پس از گلت مقابل نفت تهران بگو. عشقیم ارومیه چه زمانی به فکرت رسید؟

راستش را بخواهید به شهرم ارومیه و خانواده‌ام خیلی وابسته‌ام. این شادی مدت‌ها در ذهنم بود و بالاخره جلوی نفت تهران این فرصت به وجود آمد.

* هفته‌های قبل هم خیلی دنبال گلزنی بودی. می‌خواستی همین شادی را به نمایش بگذاری؟

بله، ارومیه عشق من است. شهری که برای من یکی با همه دنیا متفاوت است و فرق می‌کند. می‌خواستم این عشق را به نمایش بگذارم.

* پاس مهدی طارمی هم حرف نداشت. قبول داری؟

عالی بود. ان‌شاءا... به زودی جبران می‌کنم و یک پاس گل خوشگل به مهدی می‌دهم. دستش درد نکند.

* تو چپ‌پا هستی ولی با پای راست گل زدی، توضیح می‌دهی؟

توپ روی پای راست من نشست. به هر حال یک فوتبالیست باید بتواند با دو پا شوت بزند و آن لحظه هم احساس کردم نباید مکث کنم و توپ را روی پای چپ خودم بیاورم. زدم و خدا را شکر گل شد.

* ماجرای تو با محسن مسلمان هم کمی سر و صدا به پا کرد. پس از بازی گفتی بین احمد کامدار همشهری‌ات و محسن مسلمان مانده بودی...

چیز خاصی نبود. احساس کردم مسلمان خیلی عصبانی است و ممکن است کار دست خودش بدهد. به همین خاطر جلو رفتم تا جلوی کارت قرمز گرفتن او را بگیرم. شما دیدید خیلی زود هم همه چیز تمام شد چون محسن داداش بزرگ من است. رابطه ما دو نفر صمیمی‌تر از این حرف‌هاست که با یک اتفاق کوچک این‌چنینی خراب شود.

* نفت تهران را چطور دیدی؟

با سوپرجام خیلی فرق داشت. این را می‌شد در حین بازی احساس کرد که نفت تیم دیگری شده است و حسابی انگیزه داشتند اما ما هم پرسپولیس هستیم و باید خیلی چیزها را ثابت کنیم.

* با کسب 9 امتیاز صدرنشین لیگ برتر هستید. تفاوت این پرسپولیس با سایر تیم‌ها چیست؟

همه تیم‌‌ها قابل احترام هستند اما در جواب سؤال شما باید بگویم وقتی سوار اتوبوس می‌شویم و می‌خواهیم به استادیوم برویم انگار می‌دانیم باید برنده شویم و 3 امتیاز مال ماست. شاید توضیح دادنی نباشد ولی اگر اتوبوس پرسپولیس را دیده باشید متوجه خیلی چیزها می‌شوید.

* (به شوخی) یعنی سایر تیم‌ها برای بازنده شدن سوار اتوبوس می‌شوند؟!

(خیلی جدی) نه، در این پرسپولیس فقط برد مطرح است و فکر برنده شدن از شما جدا نمی‌شود. حس مسئولیت‌پذیری و برد زیادی داریم و برای مساوی وارد مسابقه‌ای نمی‌شویم.

* در یک لحظه اواخر بازی می‌توانستی به گادوین منشا پاس بدهی ولی شوت زدی که با فاصله از بالای دروازه نفت رد شد.

آن لحظه منشا را ندیدم. متأسفانه در یکی، دو روز اخیر حرف و حدیث‌هایی مطرح شده که اصلاً صحت ندارد. در پرسپولیس این حرف‌ها نیست و شایعه‌سازان نمی‌توانند ما را به حاشیه ببرند.

* ولی...

(حرف‌مان را قطع می‌کند) ولی و اما ندارد! یک نکته‌ای را می‌گویم لطفاً و حتماً بنویسید. تیمی که بازیکنانش به هم پاس ندهند یا حاشیه داشته باشد نمی‌تواند قهرمان شود. پرسپولیس امروز یک تیم بی‌حاشیه است که بازی‌‌ها و نتایجش را همه می‌بینند و کسی نمی‌تواند جلوی موفقیت ما را با به راه انداختن این حرف‌های خنده‌دار بگیرد. شک نکنید!