به گزارش افکارنیوز،

سهراب بختیاری زاده در خصوص پیروزی آبی‌پوشان مقابل تراکتورسازی اظهار کرد: شاگردان منصوریان بازی را خیلی طوفانی آغاز کردند تا جایی که در همان ۲۰ دقیقه اولیه بازی شش یا هفت موقعیت خیلی خوب گلزنی خلق کردند که هر یک از آنها به دلایل مختلفی از بین رفت. بعد از آن قدری از میل تهاجمی استقلال کاسته شد اما تا پایان نیمه نخست بازی مالکانه آبی پوشان کاملا محسوس بود. 

وی افزود: استقلال در نیمه دوم هم بازی را در دست گرفت. اما استرس و ترس بابت از دست دادن پیروزی بر بازیکنان این تیم مستولی شد و باعث شد تراکتوری ها بتوانند تا حدودی فشار آورده و چند موقعیت خوب گلزنی هم خلق کنند. 

مدافع پیشین استقلال بیان داشت: در مجموع آبی پوشان بازی به مراتب بهتری نسبت به حریف خود ارائه دادند و مستحق این پیروزی بودند. اما من می خواهم به هواداران فهیم و خونگرم این تیم اشاره کنم که با تمام وجود از ابتدا تا انتهای بازی تیم شان را مورد حمایت قرار دادند و تاثیر آنها در شکل گیری این پیروزی انکار ناپذیر است.

بختیاری زاده تصریح کرد: حالا که بچه‌ها گل زدند و یک بازی را هم بردند، استرس گل نزدن و ترس از نبردن از اردوی این تیم رفته و در بازی‌های پیش رو باید بهتر و روانتر کار کنند و بهتر از قبل نتیجه بگیرند.

وی با اشاره به گل نخوردن این تیم در جریان بازی در سه دیدار گذشته خاطرنشان ساخت: ساختار دفاعی استقلال نسبت به فصل گذشته به مراتب بهتر شده است. قطعا حضور یک مدافع با تجربه مثل منتظری در بهبود کیفیت ساختار دفاعی بی تاثیر نبوده است. اما شما نباید از نقش روزبه چشمی هم در این مورد به راحتی بگذرید. چشمی یکی از بهترین هافبک‌های دفاعی است که جلوی مدافعان را پوشش می‌دهد. دو فصل پیش هم استقلال قهرمانی را زمانی از دست داد که این بازیکن آسیب دید و دیگر نتوانست تیمش را همراهی کند و ساختار دفاعی آبی پوشان در زمان مظلومی آسیب پذیر شد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص دیدار هفته چهارم این تیم مقابل سایپا بیان داشت: این بازی هم خیلی سخت و دشوار است. گذشته از آن که سایپا تیمی جوان و خوش ساختار است و در این فصل هم نتایج خوبی گرفته است، دایی هم همیشه نشان داده در هر تیمی بوده مقابل استقلال حرف های زیادی برای گفتن داشته است. این بازی می‌تواند از بازی‌های جذاب این هفته باشد چرا که هر دو تیم ارائه دهنده بازی های زیبا هستند. 

بختیاری زاده در خصوص احتمال بازگشت دوباره‌اش به تیم صبا بعنوان سرمربی این تیم اظهار داشت: راستش را بخواهید بار دیگر این پروژه به جریان افتاده و پیشنهاداتی از سوی مسئولین این باشگاه به من صورت گرفته است. هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته‌ام و باید با مسئولین باشگاه نشستی برگزار کنم و شرایطم را بگویم و شرایط آن ها را هم بشنوم. بهرحال به این پیشنهاد فکر می‌کنم و تصمیم نهایی‌ام را می‌گیرم.