به گزارش افکارنیوز،

محمدعلی ترکاشوند درباره حاشیه هایی که هر روز درباره مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال پرسپولیس بیان می شود گفت: من نمی توانم بگویم لطفا درباره بازیکنی که خیلی آرام است و کارش را در قالب کارهای تیمی انجام می دهد فرضیه سازی نکنید. فقط می توانم بگویم منشا کاملا آرام است و کارهایش را انجام می دهد.

وی افزود: او تنها به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رفته بود. موضوعی که ربطی به باشگاه پرسپولیس هم ندارد. خودم با منشا که برای حل پیگیری مسایل جاری مربوط به حضورش  صحبت کردم. خیلی صریح و رک گفت عصبانیتم به خاطر این بود که نامم برای دوپینگ درآمده بود.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه نگران اعتصاب بازیکنان پرسپولیس بابت بی پولی نیست تصریح کرد: من می خواهم بگویم بازیکنان و کادر فنی تیم، کاملا شرایط باشگاه را درک می کنند. همگی خیلی خوب می دانیم که یک خانواده هستیم و چنین بحث هایی واقعا در افکار بچه های تیممان دیگر وجود ندارد. به هر حال طبیعی است پول بخواهند. چون قرارداد بسته ایم و بدون شک، وظیفه مان را انجام خواهیم داد. هدف تیمی مشخص است و امیدواریم به قهرمانی در رقابت های مختلف برسیم و دل هوادارانمان را شاد کنیم.