به گزارش افکارنیوز،

غلامحسین فرزامی در مورد صحبت‌های جنجالی اعضای هیأت مدیره، سرمربی و کاپیتان تیم فوتبال استقلال در برنامه تلویزیونی 90 اظهار داشت: عادل فردوسی‌ زیر و روی استقلال را بیرون کشید و همه اسرار را روی دایره ریخت. اگر با شرایط قبل جلو می‌رفتیم، به هیچ عنوان از رتبه پانزدهم بالا نمی‌آمدیم چون مسیر بسته و مسدود بود اما افتادن پرده‌ها باعث شده راه باز شود. به اعتقاد من مطرح شدن این صحبت‌ها هم خوب و هم بد بود.

وی ادامه داد: دیگر چیزی نماند که گفته نشود. از زد و بندهای پشت پرده تا وام چند میلیاردی برای پرداخت مبلغ قرارداد علیرضا منصوریان. مطمئنا او پولش را گرفته که اینگونه گربه‌رقصانی می‌کند. قطعا کسی که تازه وارد هیأت مدیره شده و جایگاه آنچنانی هم در باشگاه ندارد، دروغ نمی‌گوید اما منصوریان اعتقاد دارد هر چه بگوید، مردم حرفش را باور می‌کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: در حال حاضر دعوا بین بازیکنان و مربی است. به هر حال واقعیت باید معلوم شد و معتقدم این اتفاق با رفتن منصوریان رخ می‌دهد. به نظرم تصمیم درست این است که بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی تا پایان فصل هدایت تیم را در دست بگیرند تا در پایان فصل یک مربی خوب بیاورند. هر چند معتقدم باید به سراغ یک گزینه داخلی رفت اما یک مربی خارجی در سطح بالا هم می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

فرزامی در پایان، درباره اینکه گفته می‌شود استقلال نیاز به یک برانکو دارد تا به روزهای اوج برگردد، خاطرنشان کرد: برانکو هم نمی‌تواند این استقلال را درست کند! مربی خارجی بسیار با کیفیتی را باید به ایران بیاوریم تا بتواند کشتی گرداب‌زده استقلال را از غرق شدن نجات دهد. به اعتقاد من باید برای انتخاب سرمربی بعدی استقلال با کارلوس کی‌روش مشورت کرد. هیأت مدیره باید با سرمربی تیم ملی جلسه بگذارد و از کی‌روش نظرخواهی کند چون او مربی باهوش و با سوادی است.