به گزارش افکارنیوز،

استقلال در هفته ششم لیگ برتر در دیدار مقابل ذوب آهن با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد تا تیره‌روزی‌های علیمنصور با استقلالی‌ها ادامه داشته باشد.

سرمربی استقلال پس از این تساوی در نشست خبری استعفای خود را اعلام کرد. نشست خبری که بیش از 80 دقیقه طول کشید تا به جرات طولانی‌ترین کنفرانس خبری لیگ برتر فوتبال ایران یا تاریخ فوتبال! رقم بخورد.

نشست خبری که حتی مسئولان برگزار کننده این دیدار را کلافه کرد و بارها خواستند تا پایان نشست را اعلام کنند و حتی چراغ‌های سالن را خاموش کنند اما منصوریان اجازه این کار را نداد و با قدرت اعلام کرد که می‌خواهد در این نشست همه 33 روزی که صحبت نکرده است را جبران کند و پاسخگوی سوال خبرنگاران مشتاق باشد.

وی با سوالات متفاوتی روبرو شد و پاسخ‌های جالبی را بیان داشت. حتی در بخشی از نشست خود کنایه‌ای را به یک سرباز زد و پس از آن از خبرنگاران خواست تا او را تشویق کنند.

علیمنصور به شوخی به یکی از خبرنگاران هم گفت که همواره در نشست‌های خبری او با لباس قرمز ظاهر می‌شود و پیراهن تمام تیم‌هایی که در دنیا لباس قرمز دارند را می‌پوشد.

سرمربی مستعفی استقلال از صحبت با فیلیکس ماگات هم سخت بر زبان آورد و به قول خودش از سرمربی ژرمنی در همایش مربیان الیت که در چین برگزار شد هنگامی که مشغول نوشیدن «کافی» بودند، درباره «آفر» از استقلال سوال کرد که او هم رقم قراردادش را به وی گفته بود و او هم فهمیده بود که چنین موضوعی چقدر صحت داشته است!

وی گلایه‌هایی از عادل فردوسی‌پور و مهدی رحمتی داشت و اینکه سکوها مربیان استقلالی‌ را نمی‌خواهند و اینقدر که از استقلالی‌ها ضربه خورد از پرسپولیسی‌ها ضربه نخورده است. همچنین به تمجید از جباری پرداخت و برای او آینده خوبی در مربی‌گری می‌بیند اما به شرط و شروطی که او نباید خیلی رُک باشد!

به هر حال همه این اتفاق‌ها که خیلی‌ها هم مرقوم نشد باعث شد تا علیمنصور در شام آخر خود و به قول خودش شاید تا چندین سال دیگر که صحبت نکند، طولانی‌ترین کنفرانس خبر تاریخ لیگ برتر و دنیای فوتبال را رقم بزند و با یک رکورد جدید استقلال را ترک کند.