به گزارش افکارنیوز،

مک درموت در نشست خبری پیش از دیدار با سپیدرود رشت گفت: برای نظر محمدی آرزوی سلامتی می‌کنم.  واضح است که چه شرایطی داریم. چیز بیشتری راجع به شرایط ما وجود ندارد که بگوییم.

او ادامه داد: بازیکنان می‌دانند که فردا باید چه کنند و آماده هستند. تمام طول هفته به غیر از مسائلی که داخل و بیرون باشگاه اتفاق افتاد، آماده سازی را به خوبی انجام دادیم و منتظر بازی هستیم.

سرمربى موقت استقلال بیان کرد: تمام بازی‌های سپیدرود رشت را دیدم و می‌دانم که در بعضی از بازی‌ها آن‌ها گل نخوردند. البته حریفان موقعیت‌هایی را خلق می‌کردند و این تنها کاری است که در فوتبال می‌شود انجام داد. اگر بتوانیم در دیدار مقابل سپید رود موقعیت خلق کنیم، به خود ما بستگی دارد که توپ‌ها گل می‌شود یا نه. می‌دانیم که تیم سپیدرود در دفاع چه کار‌هایی می‌تواند انجام دهد و نقاط ضعف و قوت این تیم را می‌دانیم.

مک درموت افزود: مثل همه جای دیگر وقتی محروم می‌شوید، نمی‌توانید در بازی تاثیر داشته باشید. قانون روشن است و ما به آن احترام می‌گذاریم. آماده سازی تیم برای این دیدار کافی بوده است. کادری که روی نیمکت می‌نشیند می‌توانند مطالب را به بازیکنان انتقال دهند. نوازی روی نیمکت نخواهد نشست.

او درباره حضور نوازى در کادر فنى گفت: اکنون من سرمربی تیم هستم و تمام هفته نیز من سرمربی تیم بودم. این موضوع واضح و روشن است. در هر تیمی ۲۵ بازیکن وجود دارد. من یک کادری دارم که الان با آن‌ها کار می‌کنم که صالح و مربی دروازه بان‌ها در آن حضور دارند. از نوازی دعوت کردیم که در تمرینات به ما کمک کنند. یکی از اعضای داخل باشگاه هستند و از اینکه در کنار ما حضور داشتند، خوشحال بودند.

او در مورد بازى در چمن مصنوعى افزود: شاید بپرسید که ما خود رابرای چمن مصنوعی آماده کردید؟ واقعیت این است که ما نمی‌توانیم این کار را بکنیم و باید با آن کنار بیایم. اگر به بازیکنان ما نگاه کنید، می‌بینید که بازیکنان با تکنیکی داریم که با آن کنار می‌آیند. برای من مصنوعی یا طبیعی بودن چمن مهم نیست، زیرا بازیکنان خوبی داریم که می‌توانند برای ما به میدان بروند.

مک درموت درباره اینکه اگر مقابل سپید رود برنده شود و این باعث ماندگارى او به عنوان سرمربى در استقلال شود گفت::تمام تمرکز ما در این هفته روی آماده سازی تیم در دیدار با سپید رود بود. تنها نگرانی من در کل هفته این بود که تیم برای این دیدار آماده باشد. اینکه در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد را باشگاه مشخص می‌کند. تنها موضوعی که من تضمین می‌کنم این است که تا روزی که هستم، هواداران نا امید نمی‌شوند، زیرا بازیکنان بهترین عملکرد خود را به اجرا خواهند گذاشت.

سرمربى استقلال درباره نتایج بد استقلال گفت::وقتی اتفاقات بد رخ می‌دهد، دلایل زیادی وجود دارد و همه ما مسئول هستیم. همه تیم مسئول هستند. نه یک نفر و نه یک بازیکن. همه چیز در این فصل بر ضد ما است و این موضوع را به صورت واضح می‌بینید. نتایج و برخی تصمیمات داوری علیه ما بود و برخى از بازیکنان ما محروم شدند. وقتی برخی موارد خوب پیش نمی‌رود، این اتفاقات پشت هم می‌افتد. وقتی بادی علیه ما بوزد، این موضوع در فوتبال اتفاق می‌افتد. ما هیچ بهانه‌ای نمی‌آوریم. خود ما این کار را انجام دادیم و خودمان را در این شرایط قرار دادیم. تنها کسانی که می‌توانند ما را از این موارد خارج کنند، خود ما هستیم و کسی به ما کمک نمی‌کند. فکر می‌کنید حریف و داور به ما کمک می‌کنند؟ ما تنها هستیم، اما بازیکنان ما با هم هستند. تنها، ولی باهم هستیم.

او ادامه داد:تک تک بازیکنان ما برای کار کردن در این شرایط تلاش می‌کنند. میلیون‌ها آدم اینجا هستند که فکر می‌کنند، چون ما انتهای جدول هستیم، ضعیف هستیم، اما بازیکنان ما ضعیف نیستند. بازیکنان ما در این شرایط سخت هر روز قوی‌تر می‌شوند. می‌دانید که چقدر کار کردن تحت این فشار سخت است؟ بازیکنان ما با لبخند می‌آیند و این موضوع برای خوشحال بودن نیست و برای حرفه‌ای بودن است. هر روز قوی‌تر می‌شوند و تا زمانیکه با هم بمانند، به من ایمان داشته باشید که ما قوی‌تر می‌شویم و استقلال در حال آمدن است.

مک درموت درباره وضعیت ورزشگاه تصدى رشت بیان کرد:ما در فوتبال هستیم و فوتبال یک تفریح است و این شرایط ورزشگاه نا امید کننده است. ناراحت کننده است که یک سری از تماشاگران نمی‌توانند از نزدیک بازی‌ها را تماشا کنند. باید از آن‌ها معذرت خواهی کنیم. ۵۰۰ هوادار استقلال که در ورزشگاه حاضر می‌شوند، بهترین هستند. فردا یک روز خیلی مهم است. فردا سالروز افتتاح باشگاه است و ما ۷۲ ساله می‌شویم. ما یک بازی مهم و یک جشن مهم داریم. برای آینده باشگاه آرزوی موفقیت داریم و آینده از فردا برای ما شروع می‌شود.