به گزارش افکارنیوز،

شجاعی درباره عملکرد مدافعانشان و تاثیر آنها روی گل‌هایی که دریافت کردند می‌گوید: همانطور که گفتم ما روی اتفاق گل خوردیم و مدافع ما تا آمد حرکت کند و توپ را دفع کند، توپ ناخودآگاه وارد دروازه‌مان شد. در گل دوم هم همان اتفاق گل اول تکرار شد و تا بازیکن ما خواست با سر توپ را کنترل کند، آن توپ زیرپای علیپور افتاد و او از این موقعیت گلزنی استفاده کرد و توپ را به تور  چسباند.


وی اضافه کرد: گاهی وقت‌ها توپ‌های مرده برای یک تیم شانس می‌آورد و پرسپولیس از توپ‌های مرده که ما آنها را رها کرده بودیم به گل رسید و توانست 3 امتیاز این بازی را دشت کند. ضمن آنکه شرایط زمین تختی و قضاوت داوری در نتیجه‌گیری‌مان بی‌تاثیر نبود.


شجاعی در ادامه می‌گوید: ما با وجود آنکه در نیمه اول سوار بر بازی بودیم، روی غفلت از حریف گل خوردیم و پس از آن تیم به هم ریخت و تا بخواهیم به خودمان بیاییم کار برایمان در ادامه سخت شد. ضمن آنکه ما در نیمه دوم با قدرت به میدان آمدیم و حتی 3، 4 موقعیت گل داشتیم که گل نشد. ما در نیمه دوم از حریف خیلی سرتر بودیم؛ اما به جز بدشانسی، داوری هم در نتیجه بازی خیلی تاثیرگذار بود که نه تنها فقط این بازی از داوری متضرر شدیم، بلکه در بازی‌های گذشته هم همین مشکل را داشتیم. ان‎شاءالله بعد از این دیگر سایپا شاهد چنین اتفاقاتی در یک بازی 6 امتیازی مثل این نباشد و بتواند نتیجه بازی را به مانند بازی زیبایی که در زمین انجام می‌دهد از آن خود کند.


هافبک سایپا درباره حضور 5 بازیکنشان در لیست کی‌روش هم گفت: از اینکه سایپا و بازیکنانش به چشم سرمربی تیم‌ملی آمده‌اند، خوشحالیم. این صحبت‌ها درباره سایپا و بازیکنانش درست نیست، اگر نفر به نفر سایپا را بخواهید تحلیل کنید هر کدام از بازیکنان ما جز موثرترین‌های لیگ هستند و فقط بدشانسی باعث شده که ما نتیجه نگیریم.