به گزارش افکارنیوز،
علی انصاریان، کاپیتان پیشین تیم پرسپولیس در گفت‌وگویی، به مشکلات این تیم و باشگاه پرداخت و گفت: «شخصاً فکر نمی‌کردم در این شرایط که باشگاه وضعیت خوبی به لحاظ مدیریت و نتیجه‌‌گیری پیدا کرده، بحث استعفا مطرح شود. من نمی‌دانم دلیل واقعی استعفای طاهری چیست اما بهتر است او استعفای خود را پس بگیرد و به کارش مشغول شود چون این باشگاه الان نباید دچار چنین حواشی‌ای می‌شد.»

او اضافه کرد: «پرسپولیس در روزهای سختی قرار گرفته و باید دوران بدنسازی را به خوبی سپری کند. الان چند تیم در کنار پرسپولیس به دنبال قهرمانی هستند و می‌بینیم که چقدر هم قدرتمند ظاهر می‌شوند. آنها انگیزه دارند و اگر پای پرسپولیس به خاطر این مشکلات بلغزد، همه چیز، حتی شانس تکرار قهرمانی را از دست می‌دهد.»

انصاریان همچنین گفت: «با این حال من معتقدم تمام موفقیت‌های پرسپولیس در کنار ثبات مدیریت و درخشش بازیکنان خوبی که جذب کرده، به خاطر حضور برانکو ایوانکوویچ است. برانکو حق بزرگی بر گردن پرسپولیس دارد و نمی‌توانیم به سادگی از کنار نقش او در موفقیت‌های این باشگاه و این تیم بگذریم. قبل از برانکو، چون تیم نتیجه نمی‌گرفت، تغییرات مدیریتی نیز زیاد بود اما حالا زمان بهتری برای پرسپولیس رقم خورده و این باشگاه نباید وارد بحران‌های مدیریتی شود. من فکر می‌کنم اول باید قرارداد برانکو را برای سال‌های آینده با باشگاه پرسپولیس تمدید کنند و سپس به دنبال حل مشکل مدیریت باشگاه بروند. به هر حال الان زمان مناسبی برای استعفای طاهری نبود.»