به گزارش افکارنیوز،

حمید رضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس در سفر به ترکیه و در مذاکره با باشگاه ریز اسپور و با تدابیر ویژه‌ای که اتخاذ شد به‌منظور حل‌وفصل جریمه 789 هزار و 500 یورویی و تلاش برای رفع محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات در نهایت موفق به اخذ توافقنامه‌ای در 6 بند شد.

توافقنامه شش‌بندی بین دو باشگاه پرسپولیس و ریز اسپور به‌شرح زیر است:

1 ــ علاوه بر  پیگیری نکردن از جرائم و محرومیت پرسپولیس در رفع آن نیز کمک نماید.

2 ــ در خصوص پرونده طرح‌شده در فیفا و .C.A.S نسبت به پرسپولیس و بازیکن مهدی طارمی رضایت کامل و بی‌قید و شرط خود را اعلام نماید.

3 ــ باشگاه پرسپولیس به‌منظور جبران بخشی از هزینه‌های دادگاه، مبلغ 50 هزار یورو را ظرف یک ماه به ریز اسپور پرداخت نماید و ریز اسپور هیچ‌گونه ادعایی مبنی بر غرامت موضوع رأی فیفا به‌مبلغ 789 هزار و 500 یورو از باشگاه پرسپولیس و بازیکن مهدی طارمی ندارد، ضمن آنکه با لحاظ توافق، رضایت بی‌قید و شرط خود را اعلام می‌نماید.

4 ــ این توافق با حسن نیت طرفین برای حل‌وفصل اختلاف‌ها تنظیم شده و ملاک رفع کامل اختلافات است و پرسپولیس می‌تواند این توافقنامه را جهت رفع جرائم و محرومیت به دادگاه حکمیت ورزش .C.A.S و فیفا ارائه نماید و ریز اسپور حق هیچ‌گونه اعتراض و ادعایی نخواهد داشت.

5 ــ باشگاه پرسپولیس تضمین می‌نماید در آینده بابت هزینه‌های .C.A.S و سایر موارد مرتبط با این پرونده از باشگاه ریزه اسپور هیچ‌گونه ادعایی نخواهد داشت.

6 ــ این توافقنامه با رضایت کامل و قطعی طرفین تنظیم گردیده است.