به گزارش افکارنیوز،
گادوین منشا پس از پایان دیدار حذفی با بادران به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. مسابقه‌ای که با درخشش فوق‌العاده مهاجم اهل نیجریه همراه شد. منشا با این گل تعداد گل‌هایش از زمان ورود به پرسپولیس را به عدد ۸ رساند. این در حالی است که بهترین گلزن خارجی تاریخ پرسپولیس آلن ویتل با ۱۶ گل زده است.

پشت سر آلن ویتل انگلیسی باید به ابراهیم توره (۱۳ گل)، ایمون زاید (۱۲ گل)، اشپیتیم آرفی (۹ گل) اشاره کرد و حالا گادوین منشا پنجمین گلزن خارجی تاریخ باشگاهش است. به همین بهانه دیروز دقایقی با این مهاجم اهل نیجریه گپ زدیم:

*هیچ می‌دانی پنجمین گلزن خارجی تاریخ پرسپولیس شدی؟

جداً؟! نه، نمی‌دانستم. حالا بهترین گلزن تاریخ پرسپولیس چه کسی است؟

*آلن ویتل انگلیسی که حدود ۴۰ سال پیش مهاجم پرسپولیس بود و ۱۶ گل هم زد. تو در حال حاضر در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا ۸ گل زدی. آیا می‌توانی با زدن ۹ گل دیگر بهترین گلزن خارجی تاریخ پرسپولیس شوی؟

بله، عنوان وسوسه‌کننده‌ای است. می‌خواهم بهترین مهاجم خارجی تاریخ پرسپولیس شوم.

*می‌توانی این موضوع را یک هدف قرار بدهی و از همین بازی حذفی مقابل صنعت نفت آبادان آغاز کنی؟

من یک مهاجم هستم و همیشه برای گل زدن تلاش می‌کنم. کار من کمک به تیم و وظیفه اصلی‌ام گلزنی است. سعی می‌کنم جلوی نفت آبادان هم گل بزنم و باعث شادی هواداران پرسپولیس شوم.

*پس از بازی با بادران در جام حذفی، مهدی طارمی با انتشار عکس تو و شجاع خلیل‌زاده در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «تبریک به جفت‌تون، خوشحالم که گل زدید.» حرفی در این رابطه نداری؟

از مهدی طارمی به خاطر پیام تبریکش تشکر می‌کنم. ما یک تیم فوق‌العاده هستیم. این پرسپولیس را خیلی دوست دارم. همه با هم رفیق هستند و در زمین مسابقه، رختکن و سر تمرین همگی خوشحالیم.

*حسابی هم با یکدیگر شوخی می‌کنید. امروز سر تمرین سربه‌سر شجاع خلیل‌زاده گذاشتی و با او شوخی کردی.

ما بازیکنان خوب و باکیفیتی داریم که اغلب هم اهل شوخی و خنده هستند. این شوخی‌ها و رفاقت‌ها در تیم وجود دارد و عامل موفقیت است.

*بازی با صنعت نفت آبادان که به پنالتی نمی‌کشد؟

تمام سعی خودمان را می‌کنیم که در وقت قانونی برنده شویم. بعید می‌دانم بازی به پنالتی بکشد. ما در استادیوم آزادی بازی می‌کنیم و حمایت هواداران پرسپولیس را داریم.

*اگر بازی به ضربات پنالتی بکشد، پنالتی می‌زنی؟

با دستور سرمربی حاضرم در هر زمانی از بازی پنالتی بزنم. درواقع آمادگی‌اش را دارم.

*امیدواری در پرسپولیس به چه موفقیت‌هایی برسی؟

ما مربیان و بازیکنان خیلی خوبی داریم و به دنبال دبل کردن در جام حذفی و لیگ برتر هستیم. خودم هم تلاش می‌کنم در بالاترین سطح خودم را نگه دارم و عملکرد خوبی داشته باشم. قهرمانی در آسیا هدف بزرگی برای من و همه اعضای تیم پرسپولیس خواهد بود.

*رابطه خودت با هواداران پرسپولیس چطور است؟

فوق‌العاده! هواداران پرسپولیس خیلی احساسی و خوب هستند و سر تمرین، توی استادیوم و حتی کوچه و خیابان به من و همبازیانم لطف دارند. شور و شوق زیاد این طرفداران، من یکی را به بردن جام در پرسپولیس امیدوار کرده است.

*به عنوان سؤال آخر، نتیجه بازی با صنعت نفت آبادان را چگونه پیش‌بینی می‌کنی؟

بنویسید می‌بریم. نتیجه در فوتبال قابل پیش‌بینی نیست.