به گزارش افکارنیوز،

گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای باشگاه پرسپولیس، یکی از آنهایی بود که پنالتی از دست داد و در پی آن، حذف پرسپولیس از جام‌ حذفی را شاهد بودیم.

منشا برخلاف علی علیپور و سیامک نعمتی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی نکرد. با این بازیکن صحبت کوتاهی داشتیم که می‌خوانید:

*از تو بعید بود پنالتی از دست بدهی. جریان چه بود؟

این را هم باید جزو بدشانسی‌های من در این فصل بدانید. این یک بدشانسی بزرگ برایم بود.

*شاید به اندازه کافی تمرکز نداشتی؟

نه این موضوع را قبول ندارم. هم تمرکزم خوب بود هم دقت کافی داشتم. معمولاً ضربات پنالتی را به گوشه‌های دروازه می‌زنم. این بار هم با سرعت و زاویه خوب، به توپ ضربه زدم. اصلاً تخصص من همین است اما توپ به بیرون رفت. باورکردنی نیست.

*علیپور و نعمتی از مردم عذرخواهی کردند اما تو چرا این کار را انجام ندادی؟

من خیلی کم پیش می‌آید که گریه کنم ولی بعد از اینکه پنالتی‌ام را از دست دادم، در ورزشگاه آزادی اشک ریختم. آن اشک‌ها مثل عذرخواهی از هواداران بود. واقعاً اشکی که ریختم، از ته دل بود. نمی‌دانستم باید چه کار کنم، خیلی ناراحت و احساساتی شده بودم. حتی همین الان هم ناراحت و غمگینم. از خودم چنین انتظاری نداشتم. خاطره بدی در ذهن همه ما ساخته شد ولی مطمئن باشید نمی‌گذارم این خاطره در ذهن خودم و مردم بماند، همه چیز را جبران می‌کنم.

*برانکو گفته باز هم به تو پنالتی می‌دهد. باز هم پنالتی می‌زنی؟

این لطف مربی تیم است. او هر کاری که بخواهد، انجام می‌دهم.

*به طور کلی خیلی‌ها انتظار داشتند پرسپولیس در طول 90 دقیقه برنده بازی شود. چرا این اتفاق در وقت‌های اضافی رخ نداد؟

بازی خوبی داشتیم و حداقل 5 موقعیت بسیار خوب را از دست دادیم. بله، می‌توانستیم بازی را ببریم. در این مورد با برانکو کاملاً هم‌عقیده هستم ولی باز هم می‌گویم که بدشانسی آوردیم. حتی در پنالتی‌ها هم باید برنده می‌شدیم که این اتفاق رخ نداد.

*بازی با فولاد را چطور می‌بینی؟

الان باید باخت مقابل صنعت‌نفت و از دست دادن جام‌ حذفی را فراموش کنیم. البته این موضوع به همین سادگی هم نیست، هواداران مطمئن باشند من و باقی بازیکنان در ادامه فصل، این نتیجه را جبران می‌کنیم. همیشه در پنالتی‌ها ممکن است اتفاقات عجیبی رخ بدهد و این بار ما بدشانسی آوردیم. با این حال در دو جام دیگر حضور داریم و فرصت‌های خوبی برای جبران این نتیجه برای‌مان به وجود می‌‌آید. قطعاً شرایط خوبی برای تیم‌مان می‌سازیم و به همان تیمی تبدیل می‌شویم که هواداران می‌خواهند. ما هدف‌های بزرگی داریم و این بار باید در آسیا نتایج بهتری بگیریم. برانکو هم از ما خواسته این شکست را فراموش کنیم. مطمئن باشید با قدرت بیشتری به بازی‌ها برمی‌گردیم.