به گزارش افکارنیوز،

عبدالله ویسی در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی تبریز که با شکست سه بر صفر همراه بود اظهار داشت: تراکتورسازی خیلی خوب و برای برد بازی می‌کرد. ما هم از نظر مهره امروز کمبود داشتیم. تراکتورسازی نسبت به بازی قبلی دو تیم در جام حذفی به خوبی ریکاوری کرده بود و آماده این مسابقه بود، اما بازیکنان ما در حال و هوای بازی قبلی بودند و فکر می‌کردند که می‌توانند به راحتی برنده این مسابقه شوند.

وی با اشاره به کمبود مهره تیم استقلال خوزستان در خط دفاع گفت: ما چند بازیکن را به علت مصدومیت یا محرومیت در اختیار نداریم. کولیبالی صبح به تیم ما اضافه شد و در تمرینات شرکت نکرده بود. شرایط بازی می‌توانست نتیجه را به نفع ما رقم بزند و نمی‌دانم بگویم در این دیدار خوش‌شانس بودیم یا بدشانس. اگر پنالتی ما گل می‌شد، می‌توانستیم به بازی بازگردیم و خوش‌شانس هم بودیم که گل‌های بیشتری نخوردیم. تراکتورسازی میل به پیروزی داشت و ما تیم بازنده بودیم. به‌هرحال به تیم تراکتورسازی تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد اشتباهات موسی کولیبالی، مدافع تیمش که در به ثمر رسیدن دو گل تراکتورسازی نقش داشت و در پایان نیمه اول هم از زمین اخراج شد، تصریح کرد: بله او امروز تأثیر زیادی در بازی داشت. کولیبالی هم از زمین مسابقه اخراج شد و هم مشکلات زیادی ایجاد کرد که باعث شد نتوانیم در این مسابقه پیروز شویم.

ویسی ادامه داد: ما برای بازی بعدی مدافع نداریم و همه مدافعان وسط ما یا مصدوم هستند یا سه اخطاره. بازیکنی در این پست نداشتیم و چاره‌ای جز استفاده از کولیبالی نداشتیم. می‌دانستیم حاتمی مهاجم سرزنی است و مجبور بودیم از کولیبالی استفاده کنیم. در نقل‌وانتقالات هم کاری نکرده‌ایم و باید تیم‌مان را تقویت کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا بازیکنان تیمش در این دیدار شش کارت زرد دریافت کردند، خاطرنشان کرد: ما تراکتورسازی را هم در بازی رفت لیگ برتر و هم در جام حذفی شکست داده بودیم و قبلاً هم گفته بودم آنها عصبی هستند و ما باید بازی را کنترل کنیم. اخراج کولیبالی باعث شد بازیکنان ما عصبی شوند و پشت هم اخطار بگیرند. قطعاً ما با آنها برخورد می‌کنیم. این اتفاقی بود که افتاد و باید به بازی‌های بعدی بیندیشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان اینکه حضور مسئولان در جمع بازیکنان و کادر فنی استقلال خوزستان امیدوارکننده بود، اظهار داشت: ما در جام حذفی جزو چهار تیم برتر مسابقات هستیم و باید خودمان را برای رسیدن به فینال و حضور پُرقدرت در ادامه لیگ آماده کنیم. ابتدای فصل 20 بازیکن از تیم جدا شده بود و شرایط خوبی نداشتیم. با این حال عملکرد ما در نیم‌فصل اول راضی‌کننده بود و امیدواریم شرایط تیم در نیم‌فصل دوم بهتر باشد. ما 14 امتیاز داریم که با کسب 14 امتیاز دیگر، در لیگ برتر می‌مانیم و برای سال آینده تلاش می‌کنیم.