به گزارش افکارنیوز،

تیم ملی فوتبال کشورمان درحالی با هدایت کارلوس کی روش آماده رقابت های جام جهانی 2018 روسیه می شود که امیدوارست بتواند برای نخستین بار در تاریخ، راهی مرحله حذفی بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال شود و برای تحقق این امر، نیاز به برنامه آماده سازی قوی تری دارد.

طبق اعلام مدیران فدراسیون فوتبال، یوزهای ایرانی پیش از جام جهانی 2018، 7 بازی دوستانه انجام می دهند که تاکنون دیدار ایران - پرو در 27 اسفند و ایران - الجزایر هفتم فروردین قطعی شده و همچنین شاگردان کی روش قرار است سوم فروردین هم بازی دوستانه ای انجام دهند که هنوز حریف شاگردان مرد پرتغالی مشخص نشده است.

کی روش قرار بود هفته گذشته راهی ایران شود تا تمرین ریکاوری بازیکنان تیم ملی را زیر نظر داشته باشد و همچنین با مسئولان فدراسیون فوتبال هم دیدار کند اما به دلیل هماهنگ نشدن کمپ میزبان ایران در فروردین 1397، کارلوس کی روش در اروپا ماند تا کمپ تیم ملی را انتخاب و همچنین مقرر شد با مربیان 2-3 لژیونر ایرانی هم گفت و گو کند.

کی روش برای اردوی فرودین ماه، 3 کشور ایتالیا، یونان و اتریش را زیر نظر داشت که طبق شنیده ها، سرمربی تیم ملی می خواهد اردوی شاگردان خود را در یونان برگزار شود و سپس در آنجا با شاگردان "میشائیل اسکیبه"  بازی کند و سپس آماده دیدار با الجزایر شود.