به گزارش افکارنیوز،

اخیراً تعدادی از بازیکنان پرسپولیس به دیدار حسین هدایتی رفتند؛ او که به خاطر بحث‌های مدیریتی اخیر، همچنان سیبل است و باید در کمیته اخلاق حاضر شود. هدایتی می‌گوید در دو سال گذشته نزدیک به 19 میلیارد تومان به باشگاه کمک کرده است. رد پای هدایتی در اکثر پرداختی‌های زیرمیزی به بازیکنان مطرح این تیم دیده می‌شود‌؛ از امیری بگیرید یا سیدجلال و طارمی و... در برنامه 90 مشخص شد او تنها یک میلیارد و 150 میلیون به طارمی داده تا به پرسپولیس بازگردد. هدایتی در این چند ساله آن‌قدر خرج کرده که حالا با یک تماس تلفنی، بازیکنان پرسپولیس را به دفترش بکشد و حتی بدون هماهنگی با سرمربی، وقتی بحث تمدید قراردادها مطرح شود، خطاب به آنها بگوید: «همه‌‌تان بروید تمدید کنید، بقیه‌‌اش با من!»

بازیکنان پرسپولیس به این دلیل به دیدار هدایتی رفتند که در ابتدای ورودشان، علاوه بر پول قرارداد، رقم قابل توجهی از او دریافت کردند. به همین دلیل وقتی بحث تمدید قراردادشان پیش آمد، به خاطر اتفاقات اخیر، مانده بودند که تکلیف زیرمیزی‌ها چه می‌شود. به همین دلیل سراغ هدایتی رفتند و او خطاب به آنها گفت مشکلی وجود ندارد و پرداختی‌ها به قوت خود باقی است. در این بین ظاهراً او خبر نداشت برانکو دو بازیکن از جمعی را که پیش او رفته بودند، نمی‌خواهد و به باشگاه گفته قراردادشان را تمدید نکند! نام این دو بازیکن هم تا حدود زیادی مشخص است ولی فعلاً برانکو لیستی به باشگاه نداده و نمی‌توان در این باره چیزی را با قاطعیت گفت. در واقع هدایتی بدون اینکه برانکو را در جریان بگذارد و یا از او بپرسد آیا این بازیکنان را می‌خواهد یا نه؟ به بازیکنان گفته بروید تمدید کنید! این جمله به گوش برانکو رسیده و باعث تعجب سرمربی قرمزها شده است.

ظاهراً این مسئله از جای دیگری آب می‌خورد. هدایتی که در این سال‌ها در تیم هزینه کرده، همواره در تلاش بوده تا به چارت مدیریتی باشگاه برسد. او البته در دوره‌هایی بود اما این حضور تداوم پیدا نکرد. حالا شنیده می‌شود هدایتی و دوستانش حتی معادله مدیریت باشگاه را هم چیده‌اند و از حضور ‌فرد مورد نظر خود در این باشگاه اطمینان دارند. هدایتی در جلسه‌ای که با بازیکنان داشت از حضور یکی از مسئولان سابق فدراسیون فوتبال در باشگاه پرسپولیس خبر داد و به آنها گفت: «مدیر بعدی با من هماهنگه!» چهره معروفی که هدایتی نامش را آورده، در تیم ملی ایران هم تجربه حضور داشته و کلاً رابطه خوبی با پرسپولیسی‌ها و بعضی از استقلالی‌ها دارد. هدایتی به بازیکنان گفته کارهای حضور این ‌فرد به عنوان مدیرعامل بعدی صورت گرفته و به زودی روی صندلی مدیریت این باشگاه می‌نشیند. این صحبت‌ها به گوش گرشاسبی رسیده و او هم مسئولان وزارت ورزش را در جریان گذاشته است.