به گزارش افکارنیوز،

«مسعود تابش» در خصوص بازی با نفت تهران در چارچوب لیگ برتر ایران گفت: بازی نفت بسیار سخت است چرا که تقریباً در جدول هم‌رده هستیم و فاصله تیم سپاهان با نفت نزدیک است، مطمئناً کار سختی را در پیش رو داریم اما در این چند روزه بازیکنان تمرینات خوبی را زیرنظر ابراهیم‌زاده انجام دادند، در بحث روانی و بدن‌سازی روی تیم بسیار زیاد کار شده است، اردوی خوبی در کمپ اصفهان داشتیم، بچه‌ها انگیزه بسیار بالایی دارند تا در مقابل نفت تهران نتیجه خوبی کسب کنند.

وی در ادامه تأکید کرد: از هواداران خواهش می‌کنم به استادیوم بیایند و تیم سپاهان را حمایت کنند. تیم تمام تلاشش را می‌کند تا شرایط مطلوبی به دست بیاورد و به جایگاه اصلی‌اش برگردد. من به هواداران قول می‌دهم با توجه به انگیزه‌ای که در تیم می‌بینم مطمئنم شرایط‌مان بهتر خواهد شد. 

تابش در پایان در خصوص داوری نیز گفت: امیدوارم در ادامه لیگ قضاوت داوران عادلانه باشد، من نمی‌گویم خدای نکرده داور جهت تیمی قضاوت می‌کند، اما باید عدالت رعایت شود، در بازی با پرسپولیس، بیشتر کارشناسان معتقد بودند که احمدزاده باید نزدیک به هزار درصد اخراج می‌شد و این کاملاً مشخص است. داور به این صحنه بسیار نزدیک بود اما متأسفانه این بازیکن را اخراج نکرد. اگر پرسپولیس از دقیقه ۵۵ اخراج می‌شد باید ۴۰ دقیقه مقابل ۱۰ نفره ما بازی می‌کرد. امیدوارم عدالت در بازی‌ها رعایت شود، با توجه به اینکه به هفته‌های پایانی نزدیک می‌شویم و حسایت بالا می‌رود، باید داوران در بیشتر صحنه‌ها با دقت قضاوت کنند.