به گزارش افکارنیوز،

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید فدراسیون فوتبال باید با فساد مقابله کند.

رضا شاهرودی درباره آغاز دیدارهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و فشردگی دیدارهای این تیم در لیگ برتر گفت: مطمئنا برانکو تدابیر و برنامه‌های خاصی برای این فشردگی دارد و بهتر از هر کسی می‌داند چگونه باید تیمش را ارنج کند که تقسیم نیرو بشود. ما نگران این موضوع نیستیم و امیدواریم بازیکنان در بازی‌های پیش رو تمام امتیازات را بگیرند.

وی در ادامه با بیان این که بازیکنان باید با عشق به پیراهن پرسپولیس برای این تیم بازی کنند گفت: زمان ما می‌گفتند پیراهن پرسپولیس خودش ارزش بالایی دارد و الان فکر می‌کنم این پیراهن ۵۰۰ میلیون ارزش دارد. بازیکن باید بداند در چه تیمی بازی می‌کند و این پیراهن چه افتخاری برای آنها داشته است. بازیکنان اگر الان محبوبیتی دارند به خاطر نام پرسپولیس است. الان در بیشتر تمرینات پرسپولیس چند ۱۰۰ نفر به تمرین می‌روند تا بازیکنان را ببینند. من مطمئنم بازیکنان از این مسائل اطلاع دارند و به زودی قراردادشان را تمدید خواهند کرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در بخش بعدی صحبت‌هایش به انتقادات علی کریمی نسبت به فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: کریمی تازه به جرگه مربیان پیوسته و تازه این مسائل را می‌بیند. سال‌ها است اتفاقاتی که کریمی از آن‌ها صحبت می‌کند را می‌بینیم و می‌گوییم اما گوش شنوایی نیست. حرفی‌های کریمی واقعا درست است و باید به آن توجه شود. تیمی می‌آید کلی هزینه می‌کند تا نتیجه بگیرد اما گاهی یک سوت اشتباه سرمایه‌های یک باشگاه را به باد می‌دهد.

او افزود: سال‌ها است که همه می‌دانند فساد وجود دارد اما عزم جدی برای مقابله با آن نیست. من همه حرف‌های کریمی را قبول دارم و معتقدم باید فدراسیون با ورود به این مسائل به دنبال مبارزه با فساد باشد. نه این که بخواهد روبه‌روی کریمی قرار بگیرند.