به گزارش افکارنیوز،

برانکو بعد از پیروزی ۳ بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری گفت: خیلی از این برد خوشحالم و بیشتر از نحوه بازی تیمم خوشحالم. طبیعی است احترام زیادی به تیم نفت آبادان قائل هستیم. در جام حذفی به این تیم باختیم و حذف شدیم و تیمی است که سخت بازنده می‌شود و با این برد تبریک ویژه به هواداران دارم.

*پیروزی مقابل نفت آبادان گام بسیار بسیار بزرگ برای قهرمانی بود

وی ادامه داد: این بازی یک مسابقه خوب برای پیش‌بازی ما در لیگ قهرمانان آسیا بود، سه‌شنبه اولین بازی را در این مسابقات انجام می‌دهیم، پیروزی مقابل نفت آبادان یک گام بسیار بسیار بزرگ برای قهرمانی بود. طبیعی است که بخواهیم در بازی‌های‌ بعدی هم به این شکل زیبا و جذاب بازی کنیم و بتوانیم این نتایج را تکرار کنیم، تبریک خاص من به بازیکنان برای انجام یک بازی خوب و نتیجه خوب و این برد قشنگ.

*به هیچ عنوان صنعت نفت را دست کم نگرفتیم

برانکو درمورد اینکه نفت آبادان را در این بازی دست کم گرفت بود، گفت: ما خیلی روی حریف حساب کردیم و به نفت آبادان احترام می‌گذاریم به هیچ عنوان این تیم را دست کم نگرفتیم. نفت ضعیف بازی نکرد ما خیلی خوب بودیم، این تیم نسبت به بازی‌اش در مقابل فولاد در اهواز چند بازیکن جدید در ترکیبش داشت، طبیعی است که خستگی به بازیکنان غلبه کند، ما در بازی رفت هم زیبا بازی کردیم و دو بر صفر نفت آبادان را شکست دادمی، در جام حذفی هم خوب بازی کردیم اما شانس نفت در پنالتی‌ها بیشتر بود.

وی افزود: از این به بعد کار ما بسیار سخت‌تر می‌شود، کار فشرده‌ای داریم و چهار روز یکبار باید بازی کنیم، در لیگ قهرمانان آسیا هم بازی داریم، البته نیمکت خیلی خوبی داریم و خوشحالم که کمال کامیابی‌نیا هم به شرایط بازی برگشته است، هر بازیکن ما اهمیت خاصی برای ما دارد.

*پرسپولیس فقط به دنبال دیدگاه و فلسفه خودش است

سرمربی پرسپولیس در ادامه تاکید کرد: هر تیمی را آنالیز می‌کنیم. ما دو بار با صنعت نفت آبادان با فاصله کم بازی کردیم، مسابقه این تیم مقابل فولاد را هم دیدیم پرسپولیس فقط به دنبال دیدگاه و فلسفه بازی خودش است. با احترام به حریفان ما قبل از هر مسابقه نقاط قوت و ضعف آنها را برای بازیکنان بیان می‌کنیم اما درنهایت این بازیکنان هستند که نتیجه را رقم می‌زنند، پرسپولیس در خارج از خانه و داخل خانه برای بهترین نتیجه تلاش می‌کند و ما به هر حریفی احترام می‌گذاریم.

*مگر در تیم ما آدم دارید که می‌گویید مسلمان از نورالهی آماده‌تر است؟

وی درمورد بازی نکردن محسن مسلمان در شرایطی که آماده‌تر از احمد نوراللهی است عنوان کرد: شما از کجا می‌دانید نوراللهی آماده نیست.

همان خبرنگار به برانکو گفت مشخص است که آمادگی مسلمان از نوراللهی بیشتر است چرا که نوراللهی مدت زیادی به خاطر سربازی کنار تیم نبود که برانکو در جواب گفت: آیا شما در تیم ما آدم دارید که در مورد این مسائل به شما گزارش می‌دهد؟ ما مدام در تمرین هستیم و نوراللهی با ما به طور مداوم تمرین کرده است با توجه به شرایط او و مسابقه ۱۵-۱۰ دقیقه در هر بازی به او فرصت می‌دهیم و خوشحالیم که به جمع ما برگشته من تصمیم گرفتم نوراللهی بازی کند، ما سیامک نعمتی را هم داریم و در شرایط خوب امکان انتخاب گسترده داریم.

وی در پایان در واکنش به تبریک خبرنگاران بابت قهرمانی پرسپولیس گفت: تیم ما هنوز قهرمان نشده است اما گام محکمی را امروز برداشتیم.