به گزارش افکارنیوز،

شفر درباره بازى هاى استقلال در آسیا عنوان کرد: تیم الریان بازى اول ما بود و بازیکنان ما در این دیدار عصبى و نگران بودند.بین دو نیمه در بازى الریان به بازیکنانم گفتم که ما مى توانیم بازى را تغییر دهیم و به همین منظور با تغییر در ترکیب توانستیم بازى را در اختیار بگیریم.

سرمربى تیم فوتبال استقلال بیان کرد :تیم ما با یکاعتماد به نفس بالا براى دیدار با الهلال به عمان رفت.در روزهایى که در عمان حضور داشتیم تمرینات آماده سازى بسیار خوب و آنالیز هاى زیادى را انجام دادیم و به بازیکنانم گفتم در زمین باید چه طور بازی کنند و با آمادگى بالا به مصاف الهلال رفتیم.

شفر افزود: ما به دلیل مصدومیت نورافکن و منتظرى مجبور شودیم ترکیب تیم را تغییر دهیم و در همین راستا دروازه بان را نیز عوض کردیم و از دروازه بان با تجربه تیم استفاده کردیم تا به خوبى با بازیکنان صحبت کند. از عملکرد تیم و از شخصیت بسیار بزرگ استقلال راضى هستم.

او بیان کرد: پیروزى مقابل الهلال به خاطر کار تاکتیکى و گروهى بهتر بود و ما با هماهنگى این برد را کسب کردیم .تشکر مى کنم از تمام مربیان و همکارانم به دلیل آنالیز خوبى که از حریف انجام دادند.

سرمربى استقلال ادامه داد: این برد هدیه اى بود به هواداران چرا که آنها نتوانستند از نزدیک بازى را ببینند و اگر این دیدار در تهران برگزار مى شد ٨٠ هزار هوادار به ورزشگاه مى آمدند و این برد هدیه به هواداران خوب تیم است.

او بیان کرد: فردا یک تمرین ریکاورى براى بازیکنانى که به میدان رفتند داریم چرا که دو بازى سخت برابر فولاد و پرسپولیس در پیش است و همین طور باید روى دو بازى آینده در لیگ قهرمانان آسیا تمرکز کنیم و مى توانیم موفقیت خوبى در آسیا داشته باشیم .از همه افرادى که با ما در قطر و عمان بودند و تلاش کردند نیز تشکر مى کنم و به هواداران تیم تبریک می گویم.