به گزارش افکارنیوز،

نصرالله عبداللهی درخصوص برد استقلال در دربی 86 گفت: بازی بسیار خوبی انجام دادیم و در نیمه اول فوتبالی بازی کردیم که انصافا در چند سال اخیر بازی به این خوبی از استقلال در دربی‌ها ندیده بودم. 

وی افزود: در نیمه دوم هدف شفر کنترل بازی بود و خوشبختانه به هدفی که داشتیم رسیدیم و توانستیم مسابقه را ببریم و دل هواداران استقلال را شاد کنیم. به نظرم با این برد عیدی خوبی به طرفداران استقلال دادیم و باید از آنها تشکر هم داشته باشم که به ورزشگاه آمدند. 

سرپرست استقلال تاکید کرد: استقلال شرایطی دارد که واقعا همدل است و دست مردم درد نکند که به پای این تیم ایستادند و صبر خود را نشان دادند. حال و هوای باشگاه استقلال، کادر فنی و بازیکنان این روزها یکی است و همه مثل هم هستند، از بزرگترهای تیم گرفته تا کوچک‌ترین عضو همگی به یک اندازه پاداش می‌گیرند و بازیکنان بزرگ تیم با قراردادهایی که دارند از مدیران باشگاه می‌خواهند که به یک اندازه به همه پاداش بدهند و این خودش یک نوع از خودگذشتگی است همین باعث شده که استقلال شکل بگیرد. 

وی درخصوص بازی با العین گفت: به نظرم کار تمام نشده و ما درست است که دربی را برده‌ایم ولی بازی بسیار سختی با العین داریم و تازه مسابقات مهم آسیایی شروع شده است. جام حذفی برای ما باقی مانده و ادامه لیگ هم برای کسب سهمیه مهم است. مطمئن باشید در این راه تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم و کارمان را متوقف نخواهیم کرد.