به گزارش افکارنیوز،

جام جهانی 2018 روسیه درحالی قرار است از 24 خرداد 1397 در روسیه برگزار شود که هواداران ایرانی در سرتاسر جهان در صدد خرید بلیت دیدارهای  تیم ملی کشورمان در بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال بودند تا با حمایت از تیم ملی ایران، بتوانند به خلق شگفتی مردان کی روش کمک کنند.

طبق اعلام درگاه فدراسیون فوتبال قرار بود پس از اعلام برندگان قرعه کشی بلیت‌های جام جهانی 2018 روسیه، فدراسیون پول افرادی که برنده بلیت نشده اند را ظرف 10 روز بازگرداند، اما اکنون پس از گذشت یک ماه این افراد هنوز در پی بازگشت پول هایشان هستند و فدراسیون فوتبال نیز پاسخ قانع کننده‌ای به آن‌ها نمی‌دهد.

ماجرای اصلی آن است که مسئولان امور مالی فدراسیون فکر می کنند تنها 40 یا 50 نفر برنده بلیت نمی شوند و باید تنها پول آنان بازگشته شود اما پس از انجام قرعه کشی مشخص می شود، پول های تعداد زیادی از هواداران بازگشته شود و همین امر سبب ایجاد مشکلات زیادی برای فدراسیون فوتبال شد.

زمانیکه امور مالی فدراسیون با بانگ مورد نظر سئول نشین ها مذاکره می کند تا پول های طرفداران به حساب آنها بازگردد،  متوجه می شوند برای پرداخت پول به نام پدر و شماره شناسنامه آنها نیاز دارند و این درحالیست که صفحه ثبت نام جام جهانی در فدراسیون فوتبال، این مشخصات را از هواداران نمی خواست و این مسئله سبب ایجاد دردسر زیادی در فدراسیون فوتبال شد.

پس از اعتراضات مردم و رسانه ای شدن این موضوع که هنوز فدراسیون، پول برخی از متقاضیان خرید بلیت جام جهانی از فدراسیون فوتبال که در لیست تایید شده حضور نداشتند را پرداخت نکرده، آنها دست به کار شدند و از روی مشخصات، صفحه گذرنامه روی درگاه اینترنتی و تماس با طلبکاران، شماره شناسنامه و نام پدر را پیدا کردند و قرار است تا 1 -2 روز دیگر پول این افراد پرداخت شود.

جام جهانی 2018 روسیه از 24 خرداد با دیدار تیم ملی روسیه با عربستان سعودی آغاز می شود و تیم ملی فوتبال ایران در گروه B با تیم های مراکش، اسپانیا و پرتغال همگروه است و در نخستین دیدار باید با شاگردان رِنار تقابل کند.