به گزارش افکارنیوز،

وریا که زننده گل شهرآورد هم بود مدعی شد شجاع به او فحاشی کرده و حرف‌هایی زده که لایق خودش و... بوده است. مدافع پرسپولیس هم اما گلایه‌مند از این نوع مصاحبه به گفت‌وگو پرداخت.

*حرف‌های وریا غفوری به گوشت خورده است؟

(با دلخوری) اهمیتی ندارد. برایم مهم نیست!

*ولی از لحن صدایت پیداست که دلخور و ناراحت شدی؟

ببینید وریا غفوری به عنوان بازیکن استقلال باید یاد بگیرد چگونه در رسانه‌ها مصاحبه کند. متأسفانه او تصور می‌کند هر چیزی که می‌تواند را باید بر زبان بیاورد و...

*ظاهراً مدعی شده که تو در حین شهرآورد به او فحاشی کردی؟

من در طول دوران فوتبالم اهل فحاشی نبوده و نیستم. شاید در زمین درگیر شدم، هل دادم، تکل زدم یا خشن بازی کردم و حتی با بازیکن حریف سرشاخ شدم اما فحش... البته این یک مورد کمی فرق می‌کند!

*چطور؟

وریا حتماً یک چیزی گفته که یک چیزی هم شنفته! شما دنبال این قضیه بروید. البته گفتم که مهم نیست. کاش جنبه داشت. آدم باید جنبه گلزنی در شهرآورد را داشته باشد.

*منظورت را واضح‌تر می‌گویی؟

خیلی گفتم که برایم مهم نیست. حالا دور افتاده دست این آقا و بگذارید بتازد ولی ما پرسپولیسیم و حالا حالا قهرمانیم!

*یعنی چی؟

یعنی اینکه با این یک باخت قهرمانی پرسپولیس کوچک نمی‌شود. متأسفانه برخی‌ها تلاش می‌کنند به خاطر باخت شهرآورد کسب عنوان قهرمانی پرسپولیس را کمرنگ جلوه دهند.

*اما به هر حال برد شهرآورد هم ارزشمند است. نیست؟

صددرصد. ما به خاطر هواداران هم خیلی ناراحتیم. یک نیمه بد بودیم و مرتکب اشتباهاتی شدیم و گل خوردیم. باختیم ولی نیمه دوم خیلی سرتر از استقلال بودیم. فوتبال همین است و برد و باخت دارد. انسان باید جنبه داشته باشد. مگر ما بازی رفت را نبردیم؟

*چرا، چطور مگه؟

این همه سر و صدا شد؟ به هر حال یک بازی بود که تمام شد و رفت. دیگر اینکه فلانی چی گفته و بهمانی چی نگفته جالب نیست. در زمین فوتبال و حین مسابقه آدرنالین بازیکنان بالا می‌رود. عصبی می‌شوند و ممکن است جر و بحثی هم پیش بیاید ولی... بگذریم؟ خودت چطوری؟

*ممنون ولی برخی‌ها معتقدند پرسپولیس باید با ترکیب نیمه دوم بازی را شروع می‌کرد. نظر خودت چیست؟

من به خودم اجازه نمی‌دهم به چنین سؤالی جواب بدهم. من شجاع خلیل‌زاده بازیکن پرسپولیس هستم و این مسائل در حیطه اختیارات کادر فنی است.

*دوشنبه باید به مصاف الوصل امارات بروید در حالی که هواداران پرسپولیس تهدید کرده‌اند شما را تنها می‌گذارند. نظری نداری؟

به هر حال بازی مهمی است. ما هم شرمنده هواداران پرسپولیس هستیم و واقعاً بابت باخت شهرآورد ناراحتیم اما فوتبال و زندگی ادامه دارد. باید از نو شروع کنیم. نمی‌توانیم در آستانه بازی مهم در لیگ قهرمانان آسیا دست روی دست بگذاریم و زانوی غم بغل بگیریم. از هواداران پرسپولیس هم می‌خواهم ما را ببخشند و روز دوشنبه به استادیوم آزادی بیایند.

*فکر می‌کنی نتیجه بازی با الوصل چه ‌شود؟

ان‌شاءا... با کمک و حمایت هواداران، الوصل را شکست می‌دهیم و ۳ امتیاز مهم برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا می‌گیریم.