به گزارش افکارنیوز،

 امید نمازی، مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران که اکنون هدایت تیم زیر 19 سال آمریکا را برعهده دارد روز گذشته در مصاحبه با یکی از رسانه های کشورمان مدعی شد آمار دقیقی دارد که کارلوس کی روش به مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام کرده امید نمازی با ترک تیم ملی 3 ماه پیش از برگزاری جام جهانی 2014 به او خیانت کرده است و به هیچ وجه موافق سرمربی گری اش در تیم ملی امید نیست.

نمازی همچنین اظهار کرده است "فریدون معینی و مرتضی محصص به عنوان مسئولان کمیته جوانان و توسعه فدراسیون به او پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی امید را داده اند اما از آنجاییکه کی روش ارباب فدراسیون فوتبال است، هرچه او بگوید همان می شود"

در پی  ادعای نمازی، کارلوس کی روش هم با صدور بیانیه ای پاسخ اظهارات دستیار سابقش را داد.

متن بیانیه سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به شرح ذیل است:

دوباره یک مربی تیم امید دیگر

شخصی که صورت واقعی، عقاید و اخلاق خود را در پشت صحبت‌های منابع نامشخص پنهان کرده است. این یک فیلم تکراری است که اسم آن به شرح زیر است:

دروغ، توطئه و سوءظن.

1-حتی فیلم‌نامه و سناریوی این فیلم همانند قبل است، تنها با بازیگرانی متفاوت. بگذارید خیلی شفاف بگویم. بدون داشتن هیچ شک و تردیدی بنده به هیچ عنوان دخل و تصرف یا تصمیم‌گیر راجع به انتخاب "C" تیم المپیک ایران نیستم.

2- ولی اگر می‌توانستم، بدون داشتن حتی کوچکترین تردیدی از امید نمازی به عنوان  سرمربی  تیم المپیک حمایت نمی‌کردم. بنده کاراکتر و کفایت او را برای تصدی و رهبری یک تیم ملی جوان و مهیا کردن نسل آتی فوتبال ایران تایید نمی‌کنم. البته این تنها نظر من است.

اگر شما واقعا بخواهید نقطه نظر من را راجع به این موضوع بدانید باید بگویم که چند سرمربی خوب و توانمند ایرانی هستند که برخلاف او، هم استحقاق بسیار بیشتری برای استفاده از این فرصت را دارند و هم تمامی شایستگی‌ها را برای ارائه انجام این کار با رعایت صداقت، تعهد و حرفه‌ای‌گری دارند؛ مربیانی متعهد و توانمند چون علی دایی، منصور ابراهیم‌زاده، یحیی گل محمدی، عبدالله ویسی و چند مربی دیگر. 
با این حال با کمال احترام به تمامی این عزیزان، شخصی که من تا به امروز همیشه از او حمایت کرده‌ام و به معنای واقعی اعتقاد دارم که در حال حاضر توانایی رهبری بازیکنان برتر آینده ایران را دارد، جواد نکونام است.