به گزارش افکارنیوز،

علی علیپور با زدن گل در بازی با سایپا تعداد گل‌های خود در لیگ هفدهم را به عدد ۱۸ رساند. هر چند پرسپولیس این دیدار را به شاگردان علی دایی واگذار کرد اما مهاجم اول قرمزپوشان نمایش خوبی ارائه داد و...

خبردار شدیم علی علیپور در سال 1397 هدف جدیدی را نشانه رفته است؛ زدن ۲۴ گل به یاد زنده‌یاد هادی نوروزی. هدفی که پیش‌تر محمد عباس‌زاده دیگر همبازی کاپیتان فقید پرسپولیس به آن رسیده بود. کاپیتان گلزن و کنونی نساجی مازندران فصل گذشته در لیگ دسته اول آزادگان موفق شد ۲۴ گل بزند و آن را به مرحوم هادی نوروزی تقدیم کند.

عباس‌زاده بعد از به ثمر رساندن گل بیست و چهارم پیراهنش را به قیمت گرفتن یک اخطار از تن خارج کرد تا نوشته زیر پیراهنش که جمله کوتاهی بود را به شادروان هادی نوروزی هدیه کند. محمد عباس‌زاده روی پیراهنش نوشته بود: «الوعده وفا!»

حالا نوبت علی علیپور دیگر مهاجم مازندرانی است که در بازی‌های باقی ‌مانده پرسپولیس با زدن ۶ گل یاد کاپیتان فقید پرسپولیس را زنده کند. علیپور در مصاحبه‌های خود بارها از کمک و راهنمایی زنده‌یاد هادی نوروزی در زمان ابتدای حضورش در پرسپولیس یاد کرده است. جالب آنکه یک روز قبل از درگذشت هادی نوروزی کاپیتان سابق پرسپولیس حدود نیم ساعت علی علیپور را نصیحت و او را راهنمایی کرد؛ موضوعی که صدرنشین کنونی جدول گلزنان لیگ برتر بارها به آن اشاره کرده است.

او می‌خواهد این اتفاق را در حالی رقم بزند که کار بس دشواری پیش ‌رو دارد. پرسپولیس در هفته‌های ۲۷، ۲۸، ۲۹ و ۳۰ لیگ هفدهم به ترتیب باید به مصاف پدیده مشهد، پارس جنوبی جم، ذوب‌آهن اصفهان و سپیدرود رشت برود که زدن ۶ گل به این ۴ تیم آسان نیست. با این وجود شنیدیم علی علیپور عزم خود را جزم کرده و به دوستان نزدیکش گفته است می‌خواهد با زدن ۲۴ گل هم آقای گل شود و هم به هادی نوروزی ادای دین کند.