به گزارش افکارنیوز،

فرزاد حاتمی مهاجم تراکتورسازی درباره نتایج ضعیف تراکتورسازی در فصل جاری مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت: به خاطر نتایج ضعیف شرمنده هوادران شدیم. ما خطر سقوط را حس می‌کنیم و سال بد تراکتورسازی را پشت سر می‌گذرانیم که این مسئله به عدم یارگیری در فصل نقل و انتقالات به دلیل مشکلات پیش آمده برای باشگاه برمی‌گردد.

وی افزود: بازیکنان با تجربه ما هم رفتند و با نتایجی که کسب کردیم شرمنده هواداران شدیم. نصف بازیکنان ما در این فصل سابقه بازی در لیگ برتر را نداشتند و تجربه اول آنها در لیگ بود. متأسفانه در لیگ نتیجه نگرفتیم و با این شرایط در لیگ قهرمانان هم شرکت کردیم. مسائلی که عنوان کردم باعث شد با وجود اینکه مستحق شکست در برخی از بازی‌ها نبودیم، اما نتایج‌مان را واگذار کنیم و ضعیف‌ترین نتایج ما رقم بخورد.

مهاجم تراکتورسازی در خصوص تمرین نکردن بازیکنان این تیم که امروز رخ داد، گفت: دریافتی ما در سال جدید کم بود. آجورلو با همه تلاشی که می‌کند، تنهاست. بدون اینکه حمایتی از مدیرعامل باشگاه صورت گیرد خرج و مخارج باشگاه را تأمین می‌کند. ضمن اینکه باشگاه بدهی زیادی به بازیکنان خارجی داشت و برای فرار از کسر امتیاز بسیاری از بدهی‌ها را پرداخت کرد. همین مطالب باعث شد تا آجورلو نتواند حق و حقوق بازیکنان را بدهد. ما نقطه مقابل آجورلو نیستیم چرا که اعتقاد داریم مدیرعامل تنهاست و او به کمکی نمی‌شود. تراکتورسازی زمین تمرین هم ندارد و تنها  امیدش هواداران بود که الآن به خاطر نتایجی که کسب کردیم از حمایت‌شان بهره نمی‌بریم.

حاتمی در پایان به تسنیم گفت: منتقد آجورلو نیستیم و او را دوست داریم، می‌بینیم که او زحمت می‌کشد، اما بچه‌ها از نظر روحی و روانی به هم ریخته‌اند. امیدوارم فصل آینده چه باشیم و چه نباشیم، تراکتورسازی بتواند در حد و قواره نامش ظاهر شود. هواداران تراکتورسازی بدانند اگر امروز تمرین نکردیم خواستیم نشان دهیم در چه شرایطی هستیم. برخی از بازیکنان جوان ما پول بنزین ماشین خود را ندارند تا در محل تمرین حاضر شوند. ما همه جوره از مدیرعامل باشگاه حمایت می‌کنیم اما او تنهاست.