به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیس با برد یک بر صفر برابر پدیده برای دومین سال متوالی قهرمان لیگ برتر شد و سیدجلال حسینی برای دومین سال پیاپی جام قهرمانی را با لباس این تیم بالای سر خواهد برد.

حسینی با این قهرمانی پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر با شش قهرمانی شد. کاپیتان پرسپولیس بعد از بازی با پدیده و قهرمانی در لیگ برتر گفت:« بازی خیلی سختی بود مثل دیگر بازی هایمان که دشوار بودند.» او در این رابطه که برخی معتقد بودند قهرمانی پرسپولیس دو هفته به تاخیر افتاده است گفت:«ما به این مسایل فکر نمی کردیم و بازی به بازی پیش می رفتیم. تیم پدیده را همه می شناسند که چه تیم خوبی است و بازیکنان و مربی خیلی خوبی دارد. ما بعد از یک بازی سنگین که برابر نسف قارشی داشتیم به این بازی آمدیم اما امروز خوب بودیم و توانستیم ببریم.» سیدجلال در این باره که برانکو قهرمانی امسال را به او تقدیم کرده است گفت:« از آقای برانکو به خاطر این کار تشکر می کنم اما من باید از یکسری مشکلاتی که داریم حرف بزنم. متاسفانه برخی دارند بازیکنان ما را فریب داده و اذیت می کنند. همه می دانند که ما از نقل و انتقالات محروم هستیم و در  این شرایط برخی بازیکنان ما را نشانه گرفته اند تا از مسیر خارج کرده و پرسپولیس را تضعیف کنند. اما من و دیگر بازیکنان با این شرایط می جنگیم و پشت تیم ایستاده ایم.»

کاپیتان پرسپولیس درباره شرایط این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت:« اول فصل هم گفتم که باید تیممان بهتر تقویت شود اما اجازه ندادند این اتفاق بیفتد. در نیم فصل هم نتوانستیم بازیکن بگیریم و فصل بعد هم نمی توانیم این کار را بکنیم. از همین جا می گویم تیم اگر تقویت نشود در آسیا به مشکل می خورد چرا که تیم ها خودشان را تقویت کرده و برخی تیم ها حتی ده بازیکن گرفته اند اما هیچگاه نگذاشتند ما این کار را بکنیم و هیچوقت هم نخواهند گذاشت.»