به گزارش افکارنیوز،

استقلال بدون شک با حضور وینفرد شفر نتایج خیلی خوبی کسب کرده است. این تیم در ادامه نتایج خوبش، توانست مشکی‌پوشان مشهد را با نتیجه ۴ بر یک شکست دهد.

هر ۴ گل استقلال در نیمه دوم وارد دروازه تیم قعرنشین لیگ شد. در نیمه اول استقلال حریف را دست کم گرفته بود و بازی خوبی انجام داد. از امید ابراهیمی گرفته تا بسیاری از بازیکنان پاس‌های اشتباهی می‌دادند و چند بار هم حریف صاحب موقعیت برای زدن گل شد.

در همان نیمه اول، شفر نسبت به عملکرد داریوش شجاعیان معترض بود و یک بار سر او به شدت فریاد زد. شجاعیان که انتظار این رفتار را نداشت، به مرد آلمانی با دست اشاره کرد که چرا فقط سر او داد می‌زند. در یک صحنه هم شجاعیان اشاره کرد که اشتباهی مرتکب نشده که شفر عصبانی است. مرد آلمانی استقلال هم وقتی عکس العمل بازیکن تیمش را دید، او را تعویض کرد تا حساب کار دستش بیاید.

شجاعیان که انتظار این رفتار را نداشت، به سمت بازیکن تعویضی نیامد. بین دو نیمه، شفر عصبانی بود، به حدی که بازیکنان تاکنون او را این مدلی ندیده بودند. سرمربی استقلال با لحن تندی به بازیکنان گفت: فکر کردید قهرمان شده‌اید که بی تفاوت بازی می‌کنید؟ هر بازی نقش خودش را دارد و قرار نیست بی تفاوت باشیم. اگر قرار است بی تفاوت باشیم، اینجا برای چه حضور داریم؟ این تماشاگران به چه دلیل به ورزشگاه آمده‌اند؟ مرد آلمانی همینطور به صحبت‌هایش ادامه داد و گفت: اگر می‌توانستم ترکیب تیم را عوض می‌کردم. شما هنوز حرفه‌ای نشدید و تا یکی دو پیروزی بدست می‌آورید، همه چیز را تمام شده می‌دانید.

این صحبت‌های شفر به مذاق بازیکنان خوش نیامد و آن‌ها در حال رفتن به زمین در حال غُر زدن بودند، اما شفر محکم پای حرف‌هایش ایستاد و نیمه دوم استقلال بازی متفاوتی انجام داد و ۴ گل هم زد.