به گزارش افکارنیوز،

جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره قهرمانی زود هنگام پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: مدیریت منسجم، برنامه ریزی مناسب و تحقق تفکرات کمیته فنی از عوامل قهرمانی تیم ما در لیگ برتر محسوب می شوند. به هر حال همه این عوامل باعث شدند که قهرمانی را بدست آوریم.

امیدوارم شاهد قهرمانی پرسپولیس در زیر ساختارها باشیم 

او درباره اینکه پرسپولیس دارای کمیته فنی است، بیان کرد: بله، کمیته فنی باشگاه چند روز پیش جلسه ای با برانکو داشت و مسائل فنی باشگاه را بررسی کردیم. امیدوارم شاهد قهرمانی پرسپولیس در زیر ساختارها باشیم. زیر ساختارهای باشگاه رشد پیدا کنند تا از استعدادهای تیم های پایه در بزرگسالان استفاده شود. همچنین از هواداران خاص در زمان هایی که با بحران مالی مواجه می شویم باید استفاده کنیم تا یک باشگاه مقتدر در سال های آینده داشته باشیم.

از نقطه نظرات برانکو در تیم های پایه استفاده شود 

کاشانی درباره نقش برانکو در قهرمانی پرسپولیس اظهار کرد: برانکو مربی کاربلدی است و باید از نقطه نظرات  این مربی در تیم های پایه استفاده شود.  مربیان پایه باید با برانکو جلساتی داشته باشند تا از دانش و تجربه این مربی بهره ببرند. همچنین بازیکنان تیم های پایه که دارای استعداد هستند و توجه ویژه ای برانکو به آنها دارد باید تحت نظر این مربی در تیم بزرگسال فعالیت کنند.

برخی از تیم ها، بازیکنان ما را هدف قرار دادند 

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس درباره تمدید قرارداد بازیکنان گفت: مربیان ایرانی ما باید از علم و دانش خارجی های لیگ استفاده کنند. برخی از تیم ها، بازیکنان ما را هدف قرار دادند و قصد جذب آنها را دارند. ما باید زیر ساختارهای باشگاه را تقویت کنیم تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.

پوشیدن پیراهن پرسپولیس آرزوی هر بازیکنی است 

او ادامه داد: آرزوی هر بازیکنی این است که پیراهن پرسپولیس را بر تن کند. عمر بازیکنان در فوتبال کوتاه است و رفتار و کردار بازیکنان باید مورد پسند جامعه باشد. البته مدیریت باشگاه هم زحمت زیادی کشید و امکانات لازم را در اختیار اعضای تیم قرار داده است. تیم ما شایستگی لازم برای موفقیت در بازی های آسیایی را دارد.

مدیریت باشگاه در حق بازیکنان اجحاف نمی کند 

کاشانی درباره درخواست بازیکنان برای تسویه حساب و بخشیدن جرایم مالی بیانن کرد: مدیریت باشگاه در حق بازیکنان اجحاف نمی کند و به تعهدات مالی خود در قبال بازیکنان عمل می کند. به هر حال همه بازیکنان از خانواده پرسپولیس هستند و رفتار و کردارشان باید الگوی جامعه باشد تا با جریمه مالی مواجه نشوند.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس اظهار کرد: سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان توجه ویژه ای به فوتبال دارد و از 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس حمایت لازم را می کند تا با مشکل مواجه نشوند. به هر حال باشگاه ها باید در بخش خصوصی متمرکز شوند و در صحنه های بین المللی حضور موثری داشته باشند تا همانند باشگاه های بارسلونا و رئال مادرید شاهد شکوفایی آنها باشیم.