به گزارش افکارنیوز،

در مجمع فوق‌العاده امروز قرار است در مورد ماندن یا رفتن رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی تصمیم بگیرند. برای همین اعضای مجمع طوماری را امضا کردند و از رسول خادم خواستند که به کشتی بازگردد.

مهرعلی باران‌چشمه نیز در این نشست اعلام کرد که در سال گذشته هم از رسول خادم خواستیم که برگردد و بازنگشت و اگر این بار نمی‌خواهد بیاید باید تصمیم جدی در این خصوص گرفته شود.

نامه اعضای مجمع به داورزنی برای بازگشت رسول خادم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر سلطانی فر
وزیر محترم ورزش و جوانان و رئیس محترم مجمع فدراسیون کشتی
با سلام،
  احتراما،  ضمن تشکر و قدردانی از وزارت محترم ورزش و جوانان در خصوص همراهی و توجه به فدراسیون کشتی و اعضای مجمع، به استحضار می رساند ما اعضای مجمع فدراسیون کشتی ضمن مخالفت دوباره با استعفای آقای رسول خادم از ایشان می خواهیم به جهت احترام به رأی مجمع که اکثریت آرای آن را کسب نموده اند، نظر مردم و علاقمندان به کشتی در اسرع وقت به محل کار خود بازگردند و در کنار کشتی کشور حضور داشته باشند. این موضوع تکلیف مجمع بعنوان مهمترین رکن تصمیم گیری ورزش ملی کشور به آقای خادم می‌باشد.
ضمنا با عنایت به اساسنامه فدراسیون کشتی، آقای حمید بنی تمیم نایب رئیس فدارسیون کشتی همچنان می تواند اداره امور فدراسیون را بر عهده داشته باشد و خوشبختانه تا امروز نیز کارها به شکل مناسبی پیش رفته و ما اعضای مجمع تضمین می دهیم که برنامه های کشتی کشور در آستانه بازی های آسیایی جاکارتا با مشکلی مواجه نخواهد شد.
قطعا با شناختی که از آقای خادم داریم ایشان همچنان در کنار کشتی خواهند بود.