به گزارش افکارنیوز،

استقلال تهران حضوری موفق در لیگ قهرمانان آسیا داشته و در لیگ هم رقیبی جدی برای نایب‌قهرمانی به حساب می‌آید. این تیم به فینال جام‌حذفی هم صعود کرده و شانس زیادی برای قهرمانی مقابل تیم خونه به خونه دارد.

به گزارش خبر ورزشی، موفقیت‌های استقلال باعث شده تا توقعاتی برای بازیکنان و کادر فنی پیش بیاید ولی به گفته یکی از اعضای کادر فنی این تیم، هنوز توقعات‌شان برآورده نشده است. شفر گویا معتقد است به اندازه‌ای که برای تیم زحمت ‌کشیده‌اند ولی پاسخ نگرفته‌اند و به همین خاطر در قرارداد جدیدش مسائل مالی را در اولویت اول قرار داده است. اخیراً در داخل تیم تنش‌هایی وجود داشته از جمله اعتراض روزبه چشمی یا درگیری‌ای که با یکی از قدیمی‌های تیم در هتل رخ داد. شفر و دستیارانش اعتقاد دارند اگر بازیکنان وارد این فضا می‌شوند، به دلیل مشغله‌هایی است که دارند. آنها می‌گویند با وجود نتایجی که در لیگ و آسیا گرفته‌اند، بازیکنان پاداشی دریافت نکرده‌اند و این مسئله باعث شده تا تصور کنند مسئولان به آنها بی‌توجه هستند. مدیران از ابتدای فصل به بازیکنان قول دادند تا پاداش‌های‌شان را به‌موقع پرداخت کنند ولی این اتفاق رخ نداده و به همین دلیل بازیکنان گلایه دارند. این ناراحتی به کادر فنی هم منتقل شده است. شفر این روزها گلایه دارد که چرا پاداش‌های خود و دستیارانش به خاطر نتایجی که تیم گرفته، پرداخت نمی‎‌شود. اصلاً یکی از شروط او برای تمدید قرارداد این است که ابتدا طلب‌هایی که دارند با باشگاه صاف شود. برای فصل جدید هم شفر تأکید دارد باید باشگاه به وعده‌های مالی‌اش پایبند باشد.

باشگاه استقلال امسال هم مثل سال‌های گذشته مشکلات مالی دارد. این تیم بخش قابل توجهی از پول اسپانسر را در ابتدای فصل گرفت تا در نقل و انتقالات خرج کند. آنها مجبور شدند هزینه زیادی برای جذب و یا حفظ بازیکنان کنند و به همین دلیل رفته‌رفته مشکلات مالی‌شان بیشتر می‌شود. باشگاه امیدوار است بتواند تا پایان فصل این مشکلات را حل و بدهی به بازیکنان و کادر فنی را صاف کند. آنها امیدوارند با قهرمانی در جام‌حذفی پول نسبتاً خوبی دست‌شان را بگیرد. آبی‌ها البته پولی هم از کنفدراسیون طلب دارند و امیدوارند آن را هم زودتر بگیرند.