به گزارش افکارنیوز،

سعید رجبی در خصوص قهرمانی در رقابت‌های بین المللی تکواندو جام فجر اظهار داشت: این رقابت‌ها ۱۰ امتیاز رنکینگ داشت و به همین خاطر تمام هوگوپوشان با تمام وجود در مسابقات جام فجر شرکت کردند. سطح فنی رقابت‌های امسال خیلی بالا بود و خوشحالم که توانستم قهرمان سنگین وزن شوم.

وی در واکنش به این سوال که پیروزی مقابل قهرمانانی مثل مردانی و شیری چه حسی دارد، گفت: خیلی سخت است که مقابل دو نفر از بهترین‌های دنیا به پیروزی برسی، اما خدا را شکر توانستم عملکرد خوبی داشته باشم. برای موفقیت در وزن +۸۷ کیلوگرم کار دشواری دارم، اما آنقدر تمرین می‌کنم که به تمام اهدافم جامه عمل بپوشانم.

ملی پوش تکواندو در ادامه گفت: به توصیه‌های کادر فنی تیم ملی گوش کردم و باید از آنها تشکر کنم. امیدوارم به قدری خوب باشم که سرمربی تیم ملی تکواندو از عملکرد من راضی باشد و نظر او را جلب کنم.

رجبی در پاسخ به این سوال چقدر شانس دارد در بازی‌های آسیایی جاکارتا روی شیاپ چانگ برود، گفت: رقبای سرسختی در ایران دارم، اما هدف اصلی من این است که بهترین تکواندوکار جهان در سنگین وزن باشم و برای رسیدن به این مهم نیاز است در بازی‌های آسیایی جاکارتا نمایش قابل قبولی داشته باشم.