به گزارش افکارنیوز،

مسعود تابش در خصوص وضعیت انتخاب سرمربی جدید اظهار داشت: هنوز خبر جدیدی نیست و همچنان مشغول رایزنی و بررسی هستیم تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشیم و انشاءالله طی 4-3 روز آینده سرمربی جدید معرفی می‌شود.

وی در مورد طولانی شدن پروسه انتخاب سرمربی گفت: سپاهان وضعیت حساسی دارد و ما باید با دقت و وسواس عمل کنیم تا دوباره دچار انتخاب اشتباه نشویم و برای همین موضوع نباید عجله کرد. هواداران نگران نباشند و به زودی بهترین تصمیم ممکن را خواهیم گرفت.

مدیرعامل سپاهان در مورد اینکه گفته می‌شود آنها منتظر پایان بازی استقلال - ذوب‌آهن هستند تا قلعه‌نویی را به عنوان سرمربی انتخاب کنند، عنوان کرد: این مسائل شایعه است و تکذیب می‌کنم. در حال حاضر در مورد آقای قلعه‌نویی و نام دیگری صحبت نمی‌کنم و همانطور که گفتم 4-3 روز دیگر سرمربی جدید معرفی شده و این مسائل پایان می‌یابد.

تابش در رابطه با صحبت‌هایی که از قول او مبنی بر عدم تمایل همکاری با محرم نویدکیا منتشر شده عنوان خاطرنشان کرد: من هرگز چنین حرفی نزدم و به اشتباه از قول من تیتر زده‌اند. محرم نویدکیا از مفاخر باشگاه است و شنیده‌ام علاقه زیادی به مربیگری دارد و کلاس‌های مربیگری را پشت‌سر می‌گذارد. قطعاً در آینده از او استفاده خواهیم کرد ولی برای فصل آینده نمی‌توانم نظری بدهم و سرمربی جدید همه چیز را مشخص می‌کند.

وی در رابطه با مذاکره با بازیکنان هم گفت: مذاکرات انجام می‌شود و ما کارها را زیر نظر داریم ولی توافق نهایی و بستن قرارداد را به بعد از معرفی سرمربی و نظر او موکول کرده‌ایم.

مدیرعامل سپاهان در رابطه با علاقه سپاهان به جذب سروش رفیعی عنوان کرد: رفیعی مورد نظر من و کمیته فنی باشگاه است و برای جذب وی رایزنی کرده‌ایم ولی همانطور که گفتم سرمربی جدید باید تایید کند که این بازیکن را می‌خواهد و پس از آن برای جذبش اقدام می‌کنیم.

تابش در پایان در مورد دادن قول قهرمانی به هواداران گفت: تیمی مثل سپاهان همیشه باید برای قهرمانی بسته شود و هدفش قهرمانی باشد. رئال مادرید هم وضعیتی مشابه ما دارد و قطعاً‌ تیمش را برای قهرمانی بسته بود ولی سوم و چهارم جدول است. مطمئن باشید فصل آینده یک تیم مدعی خواهیم داشت.