به گزارش افکارنیوز،

محسن گروسی در خصوص دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن اظهار داشت: آبی پوشان شروع خوبی داشتند و در همان ابتدای بازی می‌توانستند به گل برتری و حتی گل‌های بعدی هم برسند. اما قانون نانوشته‌ای در فوتبال حاکم است که می‌گوید وقتی گل نزنید گل می‌خورید. حتی اگر این گل دقیقه نود و بعد از آن باشد.

گروسی بیان داشت: هر دو تیم استقلال و ذوب آهن بازی خوبی ارائه دادند و کیفیت این بازی در سطح لیگ قهرمانان آسیا بود. در این بازی‌هایی که از نظر فنی نزدیک است هر دو تیم می توانند برنده باشند اما معمولا تیمی که کمتر اشتباه کند برنده می‌شود. متاسفانه در آخرین لحظات فشار بازی باعث شد تا دفاع استقلال مرتکب اشتباه شده و تک گل بازی به سود ذوب آهن از روی نقطه پنالتی به ثمر برسد.

وی با اشاره به مصدومیت شجاعیان گفت: این اتفاق بدی بود که افتاد. شجاعیان از موثرترین مهره‌های این تیم بود و یکی از خریدهای خیلی خوبی که ابتدای فصل انجام شد. فشار ناشی از فشردگی تمرینات و مسابقات باعث می‌شود که در اواخر فصل بازیکنانی مثل شجاعیان دچار این آسیب دیدگی ها شوند. گرچه پر کردن جای خالی شجاعیان سخت است، اما غیر ممکن نیست. با شرایطی که بازیکنان ما دارند و با نیمکت خوبی که تیم دارد می توان جای خالی شجاعیان را در این بازی پر کرد. 

پیشکسوت آبی پوشان به دیدار برگشت دو تیم اشاره کرد و گفت: این نتیجه به منزله حذف استقلال و صعود ذوب آهن نیست. ما یک نیمه دست نخورده از این بازی ۱۸۰ دقیقه را در تهران داریم و خط و مشی تیم برای این بازی مشخص است. شفر می داند که در این بازی به هیچ وجه نباید تیمش گل بخورد چون جبران کردن گل در خانه خیلی دشوار است. آبی پوشان باید خیلی زود به گل برسند تا فشار روحی از روی آنها برداشته شود. هرچقدر تیم دیرتر به گل برسد کار سخت تر می‌شود.

گروسی خاطرنشان ساخت: شفر دو بار با ذوب آهن بازی کرده و این موجب می شود شناخت خوبی از این تیم و نقاط ضعف و قوتش داشته باشد. این شناخت باعث می‌شود تا در تهران بتوان نتیجه لازم را از این بازی گرفت. به خصوص که شرایط بازی در تهران با اصفهان تفاوت دارد و اینجا هواداران هم به کمک تیم شان می آیند. در مجموع می گویم استقلال شانس زیادی برای غلبه بر ذوب آهن و راه یابی به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا دارد.