به گزارش افکارنیوز،

استقلال موقعیت‌های گل زیادی ایجاد کرد اما هنرنمایی دروازه‌بان ذوب‌آهن مانع از گلزنی شاگردان شفر شد. در نیمه دوم که نیمه مربیان است ذوب‌آهن کاملاً متفاوت بود و برتر از حریف بازی کرد و مزد زحماتش را هم گرفت. اکنون در بازی برگشت یک بازیکن می‌تواند تأثیرگذارترین بازیکن میدان باشد و آن هم کسی جز تیام نیست.

وی افزود: به نظر من یکی از عوامل موفقیت استقلال در نیم فصل دوم حضور تیام است. او یکی از عوامل موفقیت تیم است و اگر در بازی برگشت مقابل ذوب‌آهن حضور داشته باشد می‌تواند برگ برنده استقلال شود. به خصوص اینکه ذوب‌آهن مقابل ۸۰ هزار تماشاگر استقلال بازی خواهد کرد.

طالبی تصریح کرد: استقلال در این بازی سراپا حمله خواهد بود تا به گل برسد و ذوب‌آهن هم در ضدحملات بسیار خطرناک ظاهر خواهد شد.قطعاً بازی برگشت مثل بازی رفت گل خواهد داشت. هر دو تیم لایق حضور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان هستند و فکر می‌کنم یک بازی جذاب و جنجالی را شاهد خواهیم بود.

وی در مورد اینکه شانس کدام تیم برای صعود بیشتر است، اظهار داشت: در بازی رفت من پیش‌بینی کرده بودم که شانس ذوب‌آهن برای بردن بیشتر خواهد بود و پیش‌بینی‌ام درست از آب درآمد. اکنون هم می‌گویم کفه ترازو به سود استقلال سنگین‌تر است و شاگردان شفر شانس بیشتری برای صعود دارند.

طالبی گفت: دلیلش هم این است که خالد شفیعی مصدوم است محمد نژادمهدی که بازیکن ثابت ذوب‌آهن است در این بازی به دلیل محرومیت غایب است و این مسئله می‌تواند خط دفاع ذوب‌آهن را متزلزل کند و در صورت حضور تیام استقلال راحت به گل می‌رسد.