به گزارش افکارنیوز،

رضا حسن‌زاده در مورد دیدار برگشت استقلال و ذوب‌‌آهن در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که روز سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، اظهار داشت: در بازی رفت استقلال فوتبال خوبی به نمایش گذاشت. در کل 90 دقیقه مالکیت توب در اختیار آبی‌پوشان بود و در وقت‌های تلف‌شده روی یک اشتباه فردی گل خوردند و ذوب‌آهن هم با ضدحمله ایجاد موقعیت می‌کرد.  

«شکست در بازی رفت برای بازیکنان دو حالت دارد». وی با بیان این جمله عنوان کرد: در حالت اول می‌تواند در بین بازیکنان ایجاد انگیزه مضاعف کند و برای تیم یک حُسن باشد و حالت دوم این است که بازیکنان از ابتدا با استرس بازی را آغاز کنند و بازیکنان خوب نتوانند برنامه‌های کادرفنی را در  زمین اجرا کنند. 

مدافع پیشین استقلال درباره مصدومیت شجاعیان و  احتمال عدم حضور ابراهیمی در بازی برگشت عنوان کرد: شجاعیان و ابراهیمی هر دو بازیکنان خوب و مثمرثمری برای تیم هستند اما استقلال متکی به فرد نیست، استقلال همیشه استقلال است. هیچ چیز برای بازیکنان تمام نشده و می‌توانند نتیجه را جبران کنند. بازیکنان اگر برنامه‌های کادرفنی را اجرا کنند، با حضور هواداران می‌توانند جشن صعود بگیرند.

حسن‌زاده در پایان با آرزوی موفقیت برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: امیدوارم استقلال و پرسپولیس در  لیگ قهرمانان آسیا موفق باشند تا باعث خوشحالی هواداران شوند.