به گزارش افکارنیوز،

با وجود اختلافات اخیر میان علی کریمی و تن زاده مالک باشگاه سپید رود، کریمی امروز و در حالی که مدیران باشگاه اعلام کرده بودند، کریمی نباید به تمرینات بیاید در ورزشگاه سردار جنگل حضور پیدا کرد و از بازیکنان جوان تست گرفت.

علی کریمی با حضور در تمرینات سپید رود در نظر داشته طبق قانون به کار خود در این تیم ادامه دهد، چرا که او ۲ سال دیگر با قرمز پوشان قرارداد دارد و به همین دلیل امروز با کمک دستیارانش اولین تست گیری از جوانان را انجام داد.

طبق اعلام نزدیکان کریمی، این مربی با حضور در رشت قصد داشته تا به مدیران باشگاه یاد بدهد که همه چیز از اصول خاصی برخوردار است. همان طور که برخی مربیان از جمله دست نشان که به عنوان سرمربی سپید رود انتخاب شد و به تمرینات این تیم رفت، اما به خاطر حضور کریمی، از سرمربیگری قرمز‌ها کناره گیری تا همچنان حرمت‌ها در فوتبال حفظ شود.

به هر ترتیب مرغ علی کریمی یک پا دارد و او خود را مربی تیم سپید رود می‌داند و این موضوع در حالی است که مالک باشگاه سپید رود فقط به دنبال تسویه حساب با کریمی است.

البته نکته قابل توجه این است که علی کریمی نیز قبول کرده که پس از تسویه صورت‌های مالی خودش و دستیارانش از این تیم کنار برود، اما عملی نشدن وعده‌های تن زاده باعث شد تا او امروز با حضور در رشت دور جدید تست گیری‌های سپید رود را آغاز کند.

شنیده می‌شود تن زاده از تیم داری سپید رود کنار گذاشته می‌شود و این موضوع در حالی مطرح می‌شود که شخص تن زاده خودش این مساله را تکذیب می‌کند و قصد دارد مالکیت در این باشگاه را ادامه دهد و با علی کریمی تسویه حساب کند.

از طرفی «بخشی» مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان نیز در صدد است تا هر چه زودتر وضعیت مالکیت این باشگاه را مشخص کند.

طبق قرار قبلی تن زاده می‌بایست رقم سه میلیارد و سیصد میلیون تومان پرداخت می‌کرده که بدهی ششصد و هجده میلیون تومانی از این رقم کار او را برای ادامه همکاری با این باشگاه سخت کرده است.

کریمی و دستیارانش از فردا باز هم در تمرینات حاضر می‌شوند و امکان دارد باشگاه سپید رود مانع از تمرین دادن آن‌ها به بازیکنان شود.