به گزارش افکارنیوز،

 بهتاش فریبا که در جام جهانی 1978 آرژانتین با پیراهن تیم ملی به میدان رفته است، در مورد وضعیت تیم ملی در آستانه شروع جام جهانی 2018 گفت: به نظر می‌رسد شرایط تیم ملی خوب است و آخرین بازی دوستانه هم با برد برابر لیتوانی همراه شد. البته کی‌روش سعی بر این دارد که حریفان کمترین شناخت را از تیم ملی داشته باشند تا او بتواند ایده‌هایش را در جام جهانی آن‌طور که می‌خواهد پیاده کند. امیدوارم دست کی‌روش و تاکتیک‌های مورد نظر او رو نشود و ایران بتواند عملکرد خوبی داشته باشد.

وی ضمن اشاره به اهمیت دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل مراکش خاطر نشان کرد: اولین بازی در هر تورنمنتی برای تمام تیم‌ها مهم است. ما باید برابر مراکش یک نتیجه خوب بگیریم تا برای بازی‌های بعدی انگیزه و روحیه بیشتری داشته باشیم. به نظرم نتیجه گرفتن برابر مراکش شدنی است، هر چند که کار تیم ما در مجموع آسان نخواهد بود. امیدوارم که در این جام بازی‌های خوبی را انجام دهیم تا هواداران فوتبال در ایران هم راضی شوند.

مدیر فنی پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه آیا روزبه چشمی انتخاب مناسبی برای قرار گرفتن در قلب خط دفاعی است، اظهار داشت: نظر شخصی من این است که روزبه در پست تخصصی خود یعنی هافبک دفاعی کارآیی بیشتری دارد، ولی به‌هرحال نظر کی‌روش این است که او در قلب خط دفاع به میدان برود. امیدوارم که خط دفاعی کمترین اشتباه را داشته باشد.