سرویس ورزشی افکار نیوز - در روزهای گذشته نیز بازیکن جدیدی در میانه فصل به جمع قرمزپوشان اضافه شد که هر چند از نظر آمادگی بدنی در شرایط خوبی قرار دارد اما به احتمال فراوان به عاقبت خارجی های دیگر دچار خواهد شد چراکه دنیزلی فعلا حساب خاصی روی او باز نکرده است.

به گزارش سرویس ورزشی افکار نیوز، البته هر چند قضاوت در خصوص این بازیکن تازه به پرسپولیس آمده کمی زود به نظر می رسد اما تاریخ نشان داده اغلب خارجی هایی که در میانه فصل به این تیم اضافه شدند، کیفیت لازم را نداشته و فقط توانسته اند کام دلالان را شیرین کنند.

این رفت و آمد در شرایطی در فوتبال ایران صورت می گیرد که اکثر بازیکنان خارجی به ایران آمده، بعد از خروج از کشور دست به شکایت از تیم های ایرانی می زنند. این دسته از بازیکنان بعد از حیف و میل کردن پول های بیت المال نه تنها سیر نمی شوند بلکه تا رقم آخر قرارداد خود را از باشگاه ها دریافت می کنند.

در جدول زیر عملکرد ۸ بازیکن خارجی قبلی پرسپولیس را زیر ذره بین قرار داده ایم که مهمترین آنها دی کارمویی بود که در آخر کار کفتر باز از آب درآمد و رافائل ادرهویی که باعثشد فیفا ۶ امیتاز از سرخپوشان کم کند.