به گزارش افکارنیوز،

علی موسوی در خصوص برد ۳ بر صفر استقلال مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته سوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی بسیار زیبایی را از استقلال شاهد بودیم و این تیم بعد از ۲ هفته تساوی توانست با ارائه یک بازی خوب، اولین ۳ امتیاز را کسب کند.

وی افزود: استقلال شانس آورد که یک مربی خارجی خوب و کاربلد به نام شفر را روی نیمکت خود دارد. این مربی اصلا وارد مسائل حاشیه‌ای نمی‌شود و سعی می‌کند تا تیم را به سمت جلو به حرکت در بیاورد. البته استقلال هنوز کار دارد و می‌تواند زیباتر از این بازی توانایی‌های خود را به نمایش بگذارد.

پیشکسوت فوتبال استقلال در خصوص مرتضی تبریزی و توانایی‌های او تصریح کرد: تبریزی بازیکن بلند قد و پا به توپی است، او یک مهاجم شش دانگ است و می‌تواند برای استقلال مثمرثمر باشد.

موسوی در خصوص شرایط تراکتورسازی هم گفت: این تیم به تازگی کاپیتان‌های تیم ملی را به خدمت گرفته و زمان می‌برد تا این بازیکنان که در لیگ‌های خارجی حضور داشتند بتوانند شرایط بازی در لیگ ایران را به‌دست بیاورند. اشکان دژاگه و مسعود شجاعی در بازی شب گذشته نتوانستند توانایی‌های خود را به نمایش بگذارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تراکتورسازی مثل همیشه بازی نکرد، اما استقلال در این بازی بسیار خوب و هماهنگ بود و بازیکنان این تیم باید باز هم بتوانند بهتر و رو به جلوتر بازی کنند.