به گزارش افکارنیوز،

احسان علوان‌زاده، بازیکن جوان پرسپولیس موفق شد در دیدار مقابل استقلال خوزستان برای اولین بار در این فصل به میدان برود. گفت‌وگوی ما با احسان را می‌خوانید.
* بازی با استقلال خوزستان چطور بود؟
این دیدار اصلاً فوتبال نبود، جنگ بود. قبل از بازی با سنگ به اتوبوس تیم حمله کردند، در هنگام مسابقه هم همه دیدند تماشاگران حریف چه کار‌هایی کردند. بچه‌ها اصلاً امنیت نداشتند. مدافعان کناری نمی‌توانستند نفوذ کنند. واقعاً باید فکری به حال این موضوع بکنند. مگر بازیکنان جان‌شان را از سر راه آوردند؟ جو ورزشگاه غدیر اهواز واقعاً بد بود.
* خود بازی هم چنگی به دل نزد...
قبول دارم، ولی دلیل آن جو بد ورزشگاه بود. اگر همه چیز شرایط عادی داشت، قطعاً می‌توانستیم بازی را ببریم.
* خودت هم برای اولین بار به میدان رفتی...
بله خدا را شکر توانستم در این فصل برای اولین بار بازی کنم و امیدوارم در ادامه بازی‌ها بتوانم بیشتر به تیم محبوبم کمک کنم.
* چه شد که مصدوم شدی؟
در طول بازی دو بار با سنگ به پایم زدند و راه رفتن برایم سخت شده و درد زیادی دارم. شانس آوردم سنگ به سرم برخورد نکرد. خدا را شکر اتفاقی برای بازیکنان نیفتاد و همه به سلامت به تهران برگشتند.
* از داوری هم گلایه داشتید...
بله نمی‌دانم داور چرا به نفع آن‌ها سوت می‌زد. بیخود و بی‌جهت به من کارت زرد داد. وقتی از داور پرسیدم چرا اخطار دادی؟ گفت «دستت را تکان دادی به  همین دلیل کارت دادم.» مگر می‌شود بازیکن از دستش استفاده نکند؟ پس دستم را چه‌کار کنم؟ قطعش کنم؟ وقت‌های اضافه را هم که همه دیدند چند بار بازی متوقف شد، ولی داور فقط ۴ دقیقه گرفت. در حالی که بازیکنان حریف در نیمه دوم مدام روی زمین می‌افتادند و باید خیلی بیشتر از این‌ها وقت اضافه می‌گرفت.
* بازی بعدی مقابل تیم سابقت را چطور می‌بینی؟
قطعاً می‌توانیم در آزادی و با حمایت هواداران، نفت مسجدسلیمان را شکست دهیم. من الان بازیکن پرسپولیسم و برای موفقیت تیمم تلاش می‌کنم. امیدوارم با گرفتن ۳ امتیاز بازی بعدی تساوی مقابل استقلال خوزستان را جبران کنیم.