به گزارش افکارنیوز،

اسماعیل بهداروند، هوادار استقلال فصل گذشته در جریان بازی با خونه به خونه از ناحیه چشم آسیب دید. در آن برهه از زمان هر که از راه رسید به او قول کمک داد، اما دریغ از یک کمک! بخشی از تازه‌ترین حرف‌های اسماعیل بهداروند را بخوانید.
* تنها چیزی که در این ۴ ماه شنیدم فقط دروغ بود. شاید باور نکنید که طلا‌های همسرم را فروختم و از خانواده و دوست و آشنا پول قرض کردم که چشمم را عمل کنم. در پایان همین ماه هم یک عمل دیگر دارم و فقط باید پول قرض کنم و نمی‌دانم چه زمانی باید این مبالغ را پس بدهم. چشم من نیاز به پیوند دارد.
* الان که در خیابان راه می‌روم بعضی مواقع به در و دیوار می‌خورم و به خاطر مشکل چشمم در خیابان به سختی راه می‌روم. از فرشید اسماعیلی تشکر می‌کنم. او در مقاطعی چند کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی به من داد که ظاهراً پاداش باشگاه بوده است. یک بار هم مبلغ یک میلیون تومانی به من پرداخت کرد.
* هزینه عمل جراحی من ۷۰۰ میلیون تومان است. من اصلاً نیاز به پول ندارم که آن را به من بدهند؛ فقط این مبلغ را به کسی بدهند که وکیل باشد و هزینه‌های عمل جراحی من را بپردازد. این ۷۰۰ میلیون نه در توان من است نه در توان خانواده‌ام، ولی انتظار دارم وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال به من کمک کنند. در یک هفته اول آن‌قدر با من تماس گرفتند که فکر می‌کردم مشکل چشمم حل می‌شود، ولی اشتباه کردم که در همان مدت اسم برخی مسئولان را در مصاحبه‌هایم آوردم زیرا آن‌ها فقط به دنبال شهرت بودند.
* در حال حاضر سر همان کار قبلی خودم هستم و پیش از این از آنجا ۳ میلیون تومان حقوق می‌گرفتم ولی الان وقتی به محل کارم می‌روم به شکلی است که زیاد به من کار نمی‌دهند. حقوقم حدود یک میلیون تومان افت کرده و از این بابت دچار مشکل هستم.
* مهدی تاج با من تماس گرفت که به او گفتم آقای تاج من نیاز به زنگ زدن ندارم بلکه احتیاج به کمک دارم. اگر چشم من پیوند بخورد خوب می‌شود و تماس گرفتن، چشم من را خوب نمی‌کند. متأسفانه در ایران چشم را پیوند نمی‌زنند و حتماً باید به خارج از کشور بروم. پزشک معالج گفت، شبکه و عصب‌های چشمت سالم است ولی اصل آن تخلیه شده و دستم به جایی بند نیست.