به گزارش افکارنیوز،

محسن ربیع‌خواه کم‌کم برای بازگشت به میدان آماده می‌شود. محسن دیروز تمریناتش را کنار سایر بازیکنان ادامه داد و جدا از نرم‌دوی، به کار با توپ هم پرداخت تا نشان دهد برای بازگشت به میدان، انگیزه‌های زیادی دارد. البته این بازیکن شرایط خاصی را سپری می‌کند و با توجه به هیجان بازگشت، تمریناتش به صورت اختصاصی زیر نظر مارکو استیلینوویچ ادامه دارد. 

با این بازیکن، مصاحبه کوتاهی انجام دادیم. دلیلش هم این بود که محسن اعتقاد دارد در دوران بدنسازی، اگر مصاحبه کند، امکان دارد تمرکزش از بین برود از این رو کمتر صحبت می‌کند و بیشتر به دنبال تمریناتش است تا خود را مهیای بازگشت به میدان کند. شاید اگر این بازیکن هرچه زودتر به میادین برگردد، دست برانکو را بازتر کند زیرا در شرایط فعلی، مرد کروات با مشکلات زیادی مواجه است که فقط یکی از آنها، کمبود هافبک دفاعی است. 

با این حال، محسن به ما گفت: «تلاشم این است که با نظم و برنامه‌ریزی تمریناتم را پیگیری کنم و رو به جلو بروم. همچنان تمرینات استقامتی را در دستور کارم دارم. دوچرخه ثابت و تردمیل در تمریناتم است و در کنار آن استخر و آب‌درمانی را پشت سر می‌گذارم. به تازگی، تمرینات نرم و آرام با توپ را آغاز کرده‌ام و می‌توانم کنار سایر بازیکنان، به صورت گروهی بدنم را گرم کنم.» 

ربیع‌خواه اضافه کرد: «در این مدت با اینکه تمرینات زیادی داشتم، اما کمی اضافه وزن احساس می‌کنم که باید با رژیم در روز‌های آینده آن را از بین ببرم. البته اضافه وزن من چندان محسوس نیست ولی به هر حال با شروع دور جدید تمریناتم، وزنم هم پایین می‌آید. به هر حال تلاش می‌کنم تا زودتر برگردم و به تیمم کمک کنم.» 

از محسن در مورد زمان بازگشتش هم پرسیدیم که گفت: «بدون هیچ عجله و استرسی تمرینات را دنبال می‌کنم. نمی‌خواهم دنبال بازگشت فوری باشم و ریسک تشدید مصدومیت را بالا ببرم. کادر پزشکی هم کنار من هستند تا به من کمک کرده و مرا به شرایط بازی برسانند. بدون هیچ عجله‌ای کارم را دنبال می‌کنم.»