به گزارش افکارنیوز،

یحیی گل‌محمدی انگار قصد ندارد به پیروزی‌های پشت سر هم خود خاتمه بدهد. تیم او در بازی اول فصل با حساب یک بر صفر مقابل پرسپولیس باخت در حالی که به اعتقاد کارشناسان، تیمش خیلی خوب بازی کرد و تنها پنالتی دقیقه ۸ علی علیپور بود که پرسپولیس را به برتری رساند و البته توپ‌هایی که بوژیدار رادوشوویچ با انگیزه‌های بالای خود مهار کرد تا دروازه سرخ‌ها را نجات بدهد. بعد از آن، ۵ برد در لیگ برتر را به نام پدیده با هدایت گل‌محمدی نوشتیم و حالا در شروع جام حذفی، یحیی دست به کار بزرگتری زد؛ او توانست ذوب‌آهن را در اصفهان حذف کند، یک پیروزی جذاب و مهم:

*پیروزی مؤثری برای تان رقم خورد. بازی را چطور دیدید؟

در وهله اول باید از بازیکنانم تشکر کنم که قدر موقعیت‌های‌شان را دانستند. بازی تاکتیکی و خوبی را برابر ذوب‌آهن داشتیم و خدا را شکر که به برد رسیدیم. این پیروزی، توانایی ما را نشان می‌دهد.

* کمتر کسی باور می‌کرد تیم شما این‌طور پیشرفت کند!

با وجود مشکلات زیادی که در ابتدای فصل داشتیم، اما توانستیم تیم خوبی را بسازیم. بازیکنانم با تمام وجودشان در زمین مایه می‌گذارند تا تیم به برتری برسد و می‌بینید که تلاش آن‌ها نتیجه‌بخش است و به برد‌های مهمی دست پیدا می‌کنیم. ما اول فصل نه بودجه بالایی داشتیم و نه شرایط خوبی. حتی مدافع میانی هم نداشتیم، اما بچه‌ها بیش از توان‌شان جنگیدند تا نتایج‌مان به این شکل باشد. از این بابت واقعاً خوشحالم و امیدوارم با حل شدن مشکلات، بتوانیم شرایط بهتری برای خودمان بسازیم.

*منظورتان مشکلات مالی است؟

بله به هر حال بازیکنان پدیده در این فصل مظلوم واقع شده‌اند. آن‌ها بدون دریافتی تا به حال صدرنشین لیگ برتر هستند و در جام‌حذفی نیز دست به کار بزرگی زدند و با تلاش خودشان، ذوب‌آهن را شکست دادند.

*قراری بر حل این مشکلات هم هست؟

بله به ما یکسری وعده داده‌اند و امیدواریم در هفته آینده، همه این وعده‌ها عملی شود وگرنه کارمان سخت خواهد شد. بچه‌ها به این خوبی نتیجه می‌گیرند و باید حاصل عملکردشان را دریافت کنند. بازیکنان ما تا به حال هم به خاطر مردم مشهد سکوت کردند و با بیشترین مشکلات، به کارشان ادامه دادند، آن هم در شرایطی که حالا صدرنشین هستند. امیدوارم حق و حقوق بازیکنان داده شود تا آن‌ها با روحیه بهتری در ادامه فصل به کارشان ادامه بدهند.

*شما به نوعی متخصص جام‌حذفی هم هستید. آیا می‌توانید با پدیده بعد از این برد مهم، به سمت فینال جام‌حذفی بروید؟

برای تیم ما، هیچ چیز دور از دسترس نیست، چون همان‌طور که گفتم، به خوبی همه مشغول فعالیت هستند و با انرژی بالایی کار را ادامه می‌دهند، اما باید بازی به بازی جلو برویم. ما از برد مقابل ذوب‌آهن بسیار خوشحالیم ولی خوشحالی‌مان طولانی نمی‌شود، چون باید به بازی‌های بعدی‌مان فکر کنیم. قطعاً هرکسی دوست دارد حضور در فینال را تجربه کند و من هم بابت موفقیت‌های بیشتر خوشبین هستم.

*موضوع یحیی تایم چیست؟!

ما بازی را از دقیقه یک شروع می‌کنیم و تا آخرین لحظه، ادامه می‌دهیم. بازی وقتی تمام می‌شود که داور، سوت بزند. ما تلاش می‌کنیم در تمام دقایق بازی، گلزنی کنیم و گاهی اوقات، گل‌های‌مان در آخرین دقایق رقم می‌خورد. این موضوع، انگیزه بازیکنان برای کسب برد را نشان می‌دهد. واقعاً کار سختی است در اصفهان، ذوب‌آهن را دو بار در مدت کوتاهی شکست بدهید، اما ما این کار را انجام دادیم.

*ذوب‌آهن که تیم قبلی تان است را چطور دیدید؟

آن‌ها تیم خوب و پرمهره‌ای هستند. تا به حال نیز در لیگ برتر نتایج خیلی خوبی گرفته‌اند. ما توانستیم این تیم را شکست بدهیم، اما این موضوع، چیزی از ارزش‌های ذوب‌آهن کم نمی‌کند. من برای امید نمازی و همکارانش در این تیم آرزوی موفقیت دارم.