به گزارش افکارنیوز،

فرشاد پیوس در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد روحیه‌بخش برابر السد قطر گفت: وضعیت پرسپولیس بسیار خوب است و مسئله مهم روحیه پیروزی است که در بین بازیکنان و کادر فنی دیده می‌شود. پرسپولیس واقعا مقابل السد یک کار بزرگ انجام داد و این در حالی است که از لحاظ بازیکن اصلا در شرایط خوبی قرار نداشت. این برد نقش مهمی در صعود پرسپولیس خواهد داشت ولی مسئله مهم این است که هنوز بازی برگشت انجام نشده است.

وی با اشاره به حرفه‌ای بودن السد قطر تاکید کرد: السد بازیکنانی خطرناک و حرفه‌‌ای مثل ژاوی، گابی و بغداد را دارد و آنها تیمی نیستند که در ورزشگاه آزادی تحت تاثیر هواداران پرسپولیس قرار بگیرند. السد چند هفته پیش استقلال را هم در ورزشگاه آزادی شکست داد و با جو این ورزشگاه ناآشنا نیست، آنها دیگر چیزی برای از دست دادن ندارند و پرسپولیس باید در آزادی حساب‌شده و باهوش فوتبال بازی کند. بازیکنان پرسپولیس باید بدانند که هنوز چیزی تمام نشده است.

پیوس در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: اگر پرسپولیس به فینال برود بازی برگشت در تهران برگزار می‌شود و این یک امتیاز مثبت است چون پرسپولیس می‌تواند با کسب یک نتیجه خوب در بازی رفت، در بازی برگشت از حمایت هوادارانش بهره ببرد. نماینده‌های ژاپن و کره هم تیم‌های خوبی هستند و پرسپولیس کار آسانی ندارد. با این حال باید بگویم که پرسپولیس تیم شایسته‌ای است و همه ما از صمیم قلب دعا می‌کنیم که این تیم قهرمان شود.

به گزارش تسنیم دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد اول آبان در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. پرسپولیس در بازی رفت یک بر صفر به برتری رسید.