به گزارش افکارنیوز،

حسین کلانی در خصوص اهمیت بازی برگشت پرسپولیس مقابل السد قطر در ورزشگاه آزادی گفت: من مطمئن هستم کادرفنی پرسپولیس اسیر پیروزی یک بر صفر در بازی رفت نمی شوند. آنها بازیکنان تیم را آگاه خواهند کرد که اگر کوچکترین غفلتی کنند به فینال نمی رسند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان نباید اسیر جو خودساخته شوند. بدون شک صندلی های ورزشگاه چندین ساعت مانده به آغاز بازی پر خواهدشد. بازیکنان پرسپولیس باید منطق تاکتیکی خود را پیاده کنند تا آرزوی پرسپولیس پس از مدت ها برآورده شود و این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد.

وی افزود: اگر پرسپولیس بتواند حریف خود را همچون بازی رفت طوری کنترل کند که حملاتش پشت محوطه جریمه خنثی شود بدون شک به فینال می رسد. در غیر این صورت کار سختی در انتظار برانکو خواهد بود. دارایی های سرمربی پرسپولیس واقعا محدود و فقیرانه است. او نمی تواند هر وقت دلش خواست سیستم تیمش را تغییر دهد چون بازیکنان مورد نیاز را ندارد. فراموش نکنیم بیش از یک سال است که پرسپولیس نمی تواند بازیکن بگیرد و همین موضوع کار را برای آنها سخت می کند.

کلانی در پایان خاطرنشان کرد: حالا وقتش است تا همه به پرسپولیس به چشم تیم ملی نگاه کنند. به هر حال این تیم می تواند افتخار بزرگی برای تاریخ فوتبال باشگاهی ایران رقم بزند. امیدوارم هرگونه همکاری با پرسپولیس انجام شود تا آنها بتوانند فوتبال ایرانی را به رخ آسیا بکشند.