به گزارش افکارنیوز،

طبق شنیده ها از منابع آگاه قرارداد الحاجی گرو مهاجم سنگالی تیم فوتبال استقلال تهران 3 ساله است و این در حالی است که در همین ابتدای فصل این مهاجم نشان داد از توانایی بالایی برخوردار نیست و استقلال به فکر فسخ قرارداد با این بازیکن است اما بندهای قرارداد 3 ساله این اجازه را به آبی ها نمی دهد.

الحاجی گرو 3سال با استقلال قرارداد دارد و در صورت درخواست فسخ از باشگاه استقلال تهران او می تواند تمامی 3 سال را دریافت کند مگر اینکه در این مورد خاص با استقلال توافق کرده و از این تیم جدا شود.

با توجه به سابقه ای که از بازیکنان خارجی شاغل در کشورمان داریم بعید است که این بازیکن از قید پول خود را بزند و توافقی از استقلال جدا شود.

منابع آگاه در این مورد معتقدند که استقلال باید به مواردی خارج از زمین فوتبال توجه کنند و با پرداختن به حاشیه های این بازیکن و به نوعی رفتار خارج از چارچوب مستطیل سبز وی را مجاب کنند که با استقلال برای جدایی توافق کند.

تا زمانی که این اقدام از سوی باشگاه استقلال صورت نگرفته است از انتشارجزئیات آن معذوریم اما این تنها راه استقلال برای فرار از قرارداد شبه ترکمنچای است که در صورت بی دقتی هزینه گزافی را روی دست استقلال خواهد گذاشت.